6 najlepszych aplikacji do śledzenia kryptowalut na Androida

6 najlepszych aplikacji do śledzenia kryptowalut na Androida

Ponieważ kryptowaluty nadal zyskują powszechną uwagę, być może zastanawiasz się nad wejściem w świat kryptowalut. Możesz najpierw poczuć się trochę przytłoczony próbą śledzenia jego wartości. Na szczęście istnieją aplikacje do śledzenia kryptowalut na telefon komórkowy, aby łatwo uzyskać informacje. Poniżej znajdują się jedne z najlepszych aplikacji do śledzenia kryptowalut na Androida, które pomogą Ci z łatwością monitorować ceny kryptowalut.

1. Blockfolio

Cena £: Wolny

Aplikacja mobilna do śledzenia wiadomości i portfolio Blockfolio Istnieje od 2014 roku i został niedawno przejęty przez giełdę kryptograficzną FTX. Aplikacja posiada przejrzysty i bardzo intuicyjny interfejs, który nie jest zbyt zagracony, dzięki czemu rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe, nawet jeśli jesteś nowy w kryptowalutach.

Aplikacje na Androida śledzą ceny kryptowaluty Bitcoin Blockfolio

Po zainstalowaniu Blockfolio możesz przeglądać / oceniać dowolną kryptowalutę (wyszukiwać ponad 10 000 monet) i łączyć się z dowolną z 15 dostępnych giełd. Aplikacja zapewnia również częste aktualizacje wiadomości, ostrzegając Cię, gdy pojawi się coś interesującego w świecie kryptowalut. Handel w aplikacji nie wiąże się z żadnymi opłatami, a nawet możesz otrzymać zapłatę podczas handlu. Możesz zdobyć więcej nagród, zapraszając znajomych do dołączenia do aplikacji.

2. CryptoApp

Cena £: Bezpłatnie / 11,99 USD

Z Aplikacja kryptograficzna, zawsze będziesz wiedział, jak radzi sobie Bitcoin. Aplikacja oferuje dostęp do stawek w czasie rzeczywistym dla maksymalnie 1000 kryptowalut, a także możesz utworzyć listę priorytetów. W ten sposób możesz mieć pewność, że najpierw otrzymasz najnowsze informacje na temat swojej kryptowaluty, a potem inne.

Aplikacje na Androida śledzą ceny kryptowalut Bitcoin Cryptoapp

Dla każdego rodzaju kryptowalut użytkownicy mogą przeglądać wykresy pokazujące ich wzloty i upadki w czasie. Ponadto CryptoApp ma sekcję Wiadomości, sekcję Portfolio, w której możesz dodać wszystkie swoje aktywa i konwerter. Wszystkie te funkcje są dostępne za darmo; Jednak CryptoApp ma również wersję PRO, która odblokowuje różne inne funkcje. Na przykład oferuje profesjonalny interfejs użytkownika, widżety z zaawansowanymi opcjami i dane na żywo z ponad 200 giełd.

Czytać  Jak udostępniać pliki między systemami Android i Windows w sieci?

3. Delta

Cena £: Bezpłatnie / 65,99 USD rocznie

Delta to kolejny świetnie wyglądający tracker kryptowalut, który cieszy się dużym zainteresowaniem społeczności. Aplikacja zawiera wszystkie potrzebne funkcje, w tym szczegółowe informacje o cenach w dużym zasobach zasobów, rozszerzoną listę połączeń giełdowych i portfeli oraz sekcję wiadomości.

Aplikacje na Androida śledzą ceny kryptowalut Delta Bitcoin

Ponadto aplikacja może wysyłać alerty cenowe dotyczące Bitcoin lub Ethereum (lub dowolnego innego składnika, który może Cię zainteresować).

Delta została przejęta przez fintechową firmę eToro, co daje możliwość kupowania aktywów za pośrednictwem usługi handlowej. Możesz uzyskać dostęp do aplikacji na urządzeniu mobilnym i jest ona również dostępna jako aplikacja komputerowa dla systemów Windows, Mac i Linux.

4. Portfel Blockchain

Cena £: Wolny

Portfel Blockchain to bogata w funkcje aplikacja, która zawiera przydatne opcje, takie jak ochrona kodem PIN, odblokowywanie biometryczne, możliwość odbierania i wysyłania płatności, uwierzytelnianie dwuskładnikowe i wiele innych. Ponadto Blockchain Wallet obsługuje kody QR, więc ktoś może po prostu zeskanować podany przez Ciebie kod, aby skopiować adres Twojego portfela.

Aplikacje na Androida śledzą ceny kryptowalut Bitcoin Blockchain Wallet

Możesz także liczyć na ponad 20 przewalutowań, blokadę TOR, a także portfel internetowy. Jeśli jesteś bardziej zapominalski niż zwykle, możesz również utworzyć frazę zapasową, która zapewni Ci dostęp do funduszy kryptograficznych, jeśli utkniesz.

5. Portfel Bitcoin Mycelium

Cena £: Wolny

Portfel Bitcoin Mycelium to aplikacja, która pozwala bezpiecznie przechowywać wszystkie klucze prywatne na urządzeniu z Androidem. Ponadto nigdy nie musisz ponownie używać adresów, a nawet możesz zarządzać wieloma kontami. Aplikacja oferuje również ochronę PIN i jest kompatybilna z innymi usługami Bitcoin.

Aplikacje na Androida śledzą ceny kryptowaluty grzybni Bitcoin

Dodatkowo otrzymujesz wsparcie dla kluczy BIP38 i możesz znaleźć innych użytkowników Bitcoin, z którymi możesz handlować dzięki opcji Local Trade. Użytkownicy Trezor, Ledge i KeepKey z przyjemnością dowiedzą się, że Mycelium również je obsługuje.

Czytać  5 sposobów na naprawienie telegramu bez zapisywania obrazów w galerii

6. Śledzenie szyfrowania statystyk monet

Cena £: Bezpłatnie / 4,99 USD

Statystyki monet to kolejna starannie zaprojektowana aplikacja do śledzenia cen kryptowalut. Po zainstalowaniu go na swoich urządzeniach użytkownicy mogą sprawdzić ceny ponad 3000 monet na 100 giełdach.

Aplikacje na Androida Śledź ceny kryptowalut Bitcoin Aplikacja Statystyka monet

Podobnie jak w przypadku większości aplikacji z tej listy, Coin Stats umożliwia konfigurowanie różnych alertów, daje dostęp do wiadomości i umożliwia łączenie portfeli w celu utworzenia portfela. Ponadto zawiera funkcję konwertera/kalkulatora i może wyświetlać widok analizy/wykresu kołowego.

Teraz, gdy znasz już najlepsze aplikacje do śledzenia kryptowalut, możesz zacząć dodawać aktywa do swojego portfela. Aby to zrobić, musisz kupić kilka kryptowalut lub surfować po Internecie, aby je zdobyć, nie ryzykując ciężko zarobionych pieniędzy. Ponadto, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja kryptowaluta jest bezpieczna, być może zechcesz zapoznać się z naszym poprzednim artykułem, który szczegółowo opisuje wszystko, co musisz wiedzieć o portfelach sprzętowych kryptowalut.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?