5 witryn do strumieniowego przesyłania darmowych horrorów na Halloween

5 witryn do strumieniowego przesyłania darmowych horrorów na Halloween

Jaki jest twój ulubiony straszny film? Jeśli masz ochotę urozmaicić swoje Halloween kilkoma pysznie upiornymi filmami, masz szczęście. Podczas gdy filmy na dużym ekranie, takie jak „To” i nadchodząca „Jigsaw”, przestraszą widzów, z przyjemnością dowiesz się, że nie musisz odchodzić od kanapy, aby poczuć ducha Halloween.

Dołącz do nas, jeśli się odważysz, ponieważ przyjrzymy się najlepszym horrorom dostępnym do bezpłatnego przesyłania strumieniowego od dostawców treści, takich jak IMDB, Crackle, PopcornFlix, TubiTV i Archive.org.

1. Popcorn Flix

Popcorn flix to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego filmów i telewizji z reklamami dostępna dla widzów z USA (lub każdego, kto ma VPN, jak przetestowano w Wielkiej Brytanii). Jest domem dla szerokiej gamy kina niezależnego, a także oryginalnych treści i mnóstwa zdrowych i złych horrorów.

Streamuj darmowe horrory Popcorn Flix

Jeśli chcesz objąć głupkowatą stronę horroru, jest mnóstwo samoświadomych filmów klasy B, takich jak Dead Snow, Jack Frost 2 i CarousHell, film o karuzeli jednorożca, który jest uwolniony z krwi.

Istnieją nowsze duchy, takie jak The Devil Inside i The Amityville Terror, oparte na niesławnym prawdziwym nawiedzonym domu, a także klasyczną trylogię Phantasm z lat 80.

Jeśli te nie pasują do rachunku, wejdź na stronę i sam zbadaj kategorię Horror.

2. Telewizja IMDB

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ogromna internetowa baza filmów (IMDB) posiada własną, bezpłatną usługę przesyłania strumieniowego. Musisz założyć konto, a usługa jest technicznie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych (wystarczy użyć VPN), ale poza tym możesz przeglądać ich katalog horrorów.

Bezpłatne przesyłanie strumieniowe filmów grozy Imdb Tv

Jest tam kilka naprawdę dobrych rzeczy. Amerykańska wersja Pierścień Jest całkiem możliwe, że to jedyny raz, kiedy amerykańskie studio wykonało dobrą robotę, zmieniając J-Horror w dobry amerykański horror. Potem są klasyki, takie jak Amerykański wilkołak w Paryżu i oryginał Masakra w Teksasie to byłaby świetna, podwójna lista oldschoolowych emocji.

Darmowy bohater horroru

Ślepy zaułek jest trochę mniej znany, ale to świetny psychologiczny horror i jest mnóstwo bzdur, na które nie będziemy odpowiadać, ale może fajnie będzie oglądać z językiem mocno wszczepionym w policzek.

Czytać  Jak wyłączyć inteligentną odpowiedź i inteligentne tworzenie w Gmailu

IMDB jest teraz własnością Amazon i możesz zobacz całą jego kolekcję horrorów przez Amazon.

3. TubiTV

Dzięki partnerstwu różnych studiów, takich jak MGM i Paramount, TubiTV ma obecnie dostępnych ponad 40 000 tytułów. Na szczęście dla miłośników horrorów jest to ogromna sekcja horroru do wyboru.

Bezpłatne przesyłanie strumieniowe horrorów Tubi

Suspiria to klasyczny film zagraniczny stworzony przez włoskiego mistrza horroru Dario Argento. Film koncentruje się na amerykańskiej dziewczynie studiującej za granicą, która szybko zagłębia się w barwny koszmar w technikolorze.

westchnienie

Nieco mniej wyrafinowany, ale być może bardziej dostępny dla zwykłego horroru, jest… Miejska legenda – slasher z końca lat 90. z Jaredem Leto i Tarą Reid w stylu Scream and I Know What You Did Last Summer. A kto pamięta tego rodzaju przezabawne? Kościz udziałem Snoop Dogga?

Istnieje wiele głupich kontynuacji autentycznych klasyków, takich jak Zejście 2 oraz Egzorcysta: począteka także wiele innych bzdur w Kompletna sekcja horroru TubiTV.

4. Trzask

Trzask to witryna do przesyłania strumieniowego, której właścicielem i operatorem jest Sony Pictures. W związku z tym jedyne filmy dostępne w Crackle to te wyprodukowane przez Sony. Dostępna jest jednak przyzwoita ilość treści, o ile nie masz nic przeciwko okazjonalnym reklamom. Dodatkowo Crackle zawiera niewielką kolekcję horrorów, które mogły pozostać niezauważone.

Streamuj crackle horrory za darmo

Jeśli szukasz przyzwoitego horroru z ostatnich lat, to ten z 2016 roku Amerykańskie zaklęcie Warto obserwować, jak rodzina przenosi się do opuszczonego sierocińca (nigdy dobry pomysł). Jest mnóstwo oldschoolowych klasyków, a także naprawdę dobrych rzeczy, takich jak film o zombie znalezionego materiału filmowego w języku hiszpańskim. Rec.

Oglądaj bezpłatne amerykańskie horrory o czarowaniu

Jeśli chodzi o rozkosze z filmów klasy B, jesteś dobrze poinformowany o filmach takich jak Atak krabów, Centrum Krojenia oraz Dracula: władca potępionych.

Oprócz tych wyborów koniecznie sprawdź Kompletna kolekcja horrorów Crackleiod.

Czytać  12 przydatnych botów, które pozwolą w pełni wykorzystać Telegram,

5. Archive.org

Archive.org jest siedzibą Archiwum Internetowego. Jej celem jest zapewnienie bezpłatnego dostępu do zdigitalizowanych materiałów, takich jak strony internetowe, książki, muzyka, aplikacje i filmy. Filmy hostowane przez Internet Archive to starsze filmy, które przeszły do ​​domeny publicznej. Nie oznacza to jednak, że nie są przerażające.

plik internetowy

przez George’a Romero Noc żywych trupów on jest wyłącznie odpowiedzialny za współczesnego zombie. Ten klasyk przedstawia nieznajomych ukrywających się na farmie, gdy zbliżają się chodzące trupy.

dom na wzgórzu

Milioner zaprasza pięć osób na imprezę. Jeśli uda im się zostać na noc, każdy z nich otrzyma 10 000 dolarów. Jest jednak tylko jeden haczyk: impreza odbędzie się w Dom na nawiedzonym wzgórzu.

Na Demencja 13 wdowa planuje odzyskać pieniądze z ubezpieczenia zmarłego męża. Jednak jego plany zostają przerwane przez mściwego maniaka z siekierą.

Koniecznie sprawdź inne przerażające filmy na Archive.org.

Jakie horrory planujesz obejrzeć w Halloween? Daj nam znać w komentarzach! Jeśli jesteś z dala od znajomych, ale chcesz razem oglądać horrory, przejdź do naszej listy najlepszych sposobów na oglądanie filmów z przyjaciółmi online.

Czy ten artykuł jest przydatny?