5 przydatnych aplikacji do regulacji głośności Androida do regulacji głośności urządzenia

5 przydatnych aplikacji do regulacji głośności Androida do regulacji głośności urządzenia

Niezależnie od tego, czy zamierzasz oglądać wideo, czy po prostu chcesz zwiększyć głośność dzwonka, zawsze będziesz regulować głośność na swoim urządzeniu. Kiedy wprowadzasz takie zmiany, oczywiście chcesz, aby proces przebiegał tak szybko, jak to możliwe.

Istnieje kilka aplikacji do regulacji głośności na Androida, które mogą Ci pomóc, niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać szybszy dostęp, czy zablokować głośność aplikacji na określonym poziomie. W dzisiejszych czasach jest aplikacja na prawie wszystko.

1. Regulacja głośności aplikacji

Kontrola głośności aplikacji to świetna opcja, jeśli chcesz, aby różne aplikacje miały różne ustawienia głośności. Gdy otworzysz aplikację po raz pierwszy, zobaczysz listę wszystkich innych aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu z Androidem. Aktywuj pierwszą aplikację, w której chcesz dostosować ustawienia głośności.

aplikacja-głośnośćregulacja głośności1

Zostaniesz przeniesiony do innej części ustawień, w której możesz dostosować poziom głośności do różnych sytuacji, w których aplikacja może być używana. Na przykład możesz zmienić multimedia, dzwonek, powiadomienia i głośność systemu, gdy ta aplikacja jest używana na głośniku.

Możesz także dostosować poziomy głośności, gdy ta aplikacja jest używana na zestawie słuchawkowym i przez Bluetooth. Możesz łatwo znaleźć dowolną aplikację, ponieważ Kontrola głośności aplikacji dzieli aplikacje na dwie sekcje: Zainstalowane aplikacje i Aplikacje systemowe.

2. Widżet regulacji głośności

Nie każdy może szukać bogatej w funkcje aplikacji. Tak długo, jak obejmuje podstawy, jest dobrze. Widżet regulacji głośności Posiada podstawowy widget, który pozwoli Ci kontrolować głośność alarmu, multimediów, połączeń głosowych, a także dzwonka.

widżet głośności

Projekt nie jest najlepszy, ale dobrze radzi sobie z omówieniem podstaw. Po zainstalowaniu aplikacji przejdź do miejsca, które jest wystarczająco duże dla widżetu i kliknij opcję widżetu na dole. Przeciągnij widżet aplikacji do wolnego obszaru. Możesz ustawić widżet tak duży lub mały, jak chcesz.

Czytać  Jak korzystać z rolek Instagrama z Remiksem

3. Regulacja głośności

Kontrola głośności to bardzo bogata w funkcje aplikacja, która zapewnia pełną kontrolę nad ustawieniami głośności. Na przykład, gdy przesuniesz palcem w dół od góry ekranu, zobaczysz ustawienia głośności alarmu, multimediów, powiadomień, dzwonka, systemu, połączeń i Bluetooth.

regulacja głośności i głośności

Po prostu dotknij opcji, której głośność chcesz zmienić i dostosuj głośność za pomocą suwaka, który się pojawi. Po otwarciu aplikacji i dotknięciu opcji alarmu (na przykład) pojawi się małe menu rozwijane, umożliwiające zmianę dźwięku alarmu i zablokowanie głośności na określonym poziomie.

Możesz nawet tworzyć ustawienia wstępne, dotykając karty o tej nazwie i wybierając znak plus w prawym dolnym rogu. Aplikacja będzie miała już utworzone dla Ciebie cztery: Data, Domyślna, Noc i Cisza.

4. Precyzyjna głośność (+ EQ / Booster)

Inne aplikacje mogą wyświetlać wszystkie opcje głośności, które możesz zmienić. Z Dokładna głośność, możesz zdecydować, co pojawi się na tej liście. Jeśli chcesz, aby lista zawierała tylko ustawienie głośności alarmu i dzwonek, możesz.

precyzyjna objętość

Stuknij ikonę ołówka obok opcji „Przykład ustawień wstępnych” i wybierz opcję „Dodaj więcej głośności”. Pojawi się nowe okno, w którym możesz zaznaczyć pole dla opcji, które chcesz zobaczyć na liście woluminów.

Wchodząc w ustawienia aplikacji, możesz także ustawić limity głośności podczas korzystania ze słuchawek na urządzeniu z Androidem. Jeśli masz zainstalowane inne aplikacje audio, możesz również skorzystać z korektora, aby poprawić dźwięk.

5. Blokada głośności i wyciszenie

Blokada głośności i wyciszenie Uprości też rzeczy, jeśli chodzi o funkcje. Możesz skonfigurować aplikację według własnych upodobań, po prostu przechodząc do Ustawień. Tam możesz na przykład zablokować bieżące ustawienia głośności lub utworzyć nowe.

blokada głośności

Dzięki tej aplikacji będziesz musiał przejść do ustawień urządzenia i ustawić poziomy głośności. Nie możesz ich zmienić z poziomu aplikacji. Przejdź do aplikacji i zaznacz pole obok tego, co chcesz zablokować. Nie zapomnij aktywować aplikacji, aby Twoje ustawienia zostały zapisane.

Czytać  14 najlepszych porad i wskazówek Samsung One UI, które musisz znać

Jeśli chcesz korzystać z aplikacji w innym języku, masz świetną listę do wyboru. Możesz korzystać z aplikacji w języku hiszpańskim, włoskim, niemieckim, francuskim i wielu innych!

wniosek

Gdy masz zablokowanie głośności na określonym poziomie, nie musisz radzić sobie z niespodziankami związanymi z głośnością. Następnym razem, gdy będziesz chciał obejrzeć film na określonym poziomie, nie będziesz musiał zdawać sobie sprawy, że ktoś zmienił ustawienie głośności. Jakich aplikacji używasz do kontrolowania poziomów głośności?

Czy ten artykuł jest przydatny?