5 najlepszych telefonów komórkowych do gier

5 najlepszych telefonów komórkowych do gier

Dzięki szerokiej gamie coraz bardziej imponujących tytułów do wyboru i wydajniejszemu sprzętowi telefony szybko stają się ulubionymi urządzeniami mobilnych graczy. To prawda, że ​​wiele dzisiejszych flagowych telefonów może obsługiwać nawet najbardziej wymagające gry; jednak niektóre urządzenia są specjalnie zaprojektowane z myślą o grach z unikalnymi funkcjami i ulepszonymi specyfikacjami mającymi na celu zwiększenie wrażeń z gier mobilnych. To jedne z najlepszych telefonów komórkowych do gier, jakie możesz dziś zdobyć.

1. Telefon ASUS ROG 5

Telefon ASUS ROG 5 Jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, telefonów komórkowych do gier. To nie znaczy, że nie robi dobrze innych rzeczy, ponieważ robi. Ale ten telefon został zaprojektowany od podstaw jako bestia do gier. Oprócz włączenia naprawdę potężnego sprzętu, Asus ROG Phone 5 ma dodatkowe funkcje skierowane do graczy.

Telefon do gier Asus Rog

Podobnie jak komputer PC, Asus ROG Phone 5 jest wysoce konfigurowalny. Użytkownicy mogą dostosowywać takie rzeczy, jak wydajność pamięci RAM, prędkość wentylatorów, a nawet podkręcać procesor i GPU. Oprogramowanie telefonu zawiera nawet widżet, który monitoruje takie rzeczy, jak liczba klatek na sekundę i temperatura. Dodatkowo ROG Phone 5 ma wbudowane przyciski aktywacji, wyraźne głośniki przednie i wyświetlacz OLED 144 Hz.

Telefon do gier Asus Rog2

Pomimo imponujących specyfikacji, ASUS ROG Phone 5 ma kilka zastrzeżeń: po pierwsze, jego rozmiar. To ogromny telefon, którego obsługa jedną ręką jest prawie niemożliwa. Jednak jego duży rozmiar jest częściowo spowodowany mocną baterią o pojemności 6000 mAh. Poza tym aparat nie jest świetny, ale jeśli myślisz o ROG Phone 5, prawdopodobnie nie jesteś tak wybredny.

2. Czarny rekin Xiaomi 4

Seria telefonów Xiaomi Black Shark to jedne z najbardziej przystępnych cenowo telefonów komórkowych przeznaczonych do gier na rynku. Ostatnia oferta, Black Shark 4 i 4 ProNie wygląda jak telefon do gier w porównaniu z niektórymi innymi urządzeniami z tej listy. Pomimo bardziej stonowanej estetyki, Black Shark 4 zawiera pewne niezbędne elementy do gier mobilnych.

Telefon do gier Blackshark4

Podobnie jak ASUS ROG Phone 5, Black Shark 4 ma wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 144 Hz i świetnie brzmiącymi głośnikami przednimi. Co więcej, Black Shark 4 ma również dedykowane guziki na ramię. Jednak Xiaomi twierdzi, że te przyciski mają „magnetyczny podnośnik”, co jest fantazyjnym sposobem powiedzenia, że ​​czują się po kliknięciu.

Blackshark4 2 telefon do gier

To, co naprawdę odróżnia Black Shark 4 od reszty, to włączenie ekranu wrażliwego na nacisk. Umożliwia to użytkownikom przypisanie dwóch różnych elementów sterujących do punktu na ekranie. Siła, z jaką użytkownik naciska ten obszar ekranu, determinuje akcję wykonywaną w grze. Daje to graczom mobilnym większą kontrolę i stanowi znaczną przewagę nad bardziej tradycyjnymi telefonami.

Czytać  14 świetnych stron internetowych, aby znaleźć idealną tapetę na iPhone'a lub iPada

3. Pojedynek telefoniczny Lenovo Legion 2

Pełne ujawnienie: The Pojedynek telefoniczny Lenovo Legion 2 to nowocześnie wyglądające urządzenie. Duel 2 to kolejny telefon wyposażony w wyświetlacz AMOLED 144 Hz i zaawansowane specyfikacje, ale wyróżnia go kilka opcji projektowych. Najbardziej godny uwagi jest dość duży garb na grzbiecie. Jest to wynik systemu dwóch wentylatorów, który pomaga utrzymać telefon w chłodzie podczas intensywnych sesji grania.

Telefon do gier Lenovo

Niestety podniesiony tył sprawia, że ​​telefon jest nieco nieporęczny, gdy trzyma się go w trybie portretowym. To powiedziawszy, trzymany poziomo Legion Duel 2 jest znacznie wygodniejszy. Podniesiony garb z tyłu zapewnia zagłębienie, w którym użytkownicy mogą umieścić palce, naśladując wrażenia prawdziwego kontrolera. Dodatkowo, ponieważ procesor, karta graficzna i system chłodzenia znajdują się w centralnym garbie, większość generowanego ciepła jest odprowadzana z rąk użytkownika, co zapewnia bardziej komfortowe wrażenia podczas maratonowych sesji grania.

Telefon do gier Lenovo 2

Niestety, Legion Phone Duel 2 ma kilka dziwnych wyborów projektowych. Należą do nich konfiguracja aparatu, która znajduje się na środku telefonu, a także wyskakująca sesja selfie, która również znajduje się na środku telefonu. Chociaż kamery nie są niczym, o czym można by pisać, ich lokalizacja sprawia, że ​​korzystanie z nich jest bardzo niewygodne. To prawie tak, jakby Lenovo zdecydowało, że większość użytkowników Legion Phone będzie bez przerwy trzymać urządzenie poziomo. Miałoby to sens w przypadku przenośnej konsoli, ale nie tak bardzo w przypadku urządzenia, które nadal nazywa się telefonem.

4. ZTE Nubia Czerwona Magia 6

ZTE Nubia Czerwona Magia 6 jest podobny do innych telefonów do gier. Ma solidny procesor, mnóstwo pamięci RAM i estetyczne dodatki, dzięki którym wszyscy wiedzą, że jesteś graczem. To, co wyróżnia Nubia Red Magic 6 na tle konkurencji, to wyświetlacz. Duży 6,8-calowy panel AMOLED ma rozdzielczość 2400 x 1080, ale haczykiem jest wysoka częstotliwość odświeżania. Ekran Red Magic 6 aktualizuje obraz 165 razy na sekundę, co daje 165 Hz.Biorąc pod uwagę, że większość innych telefonów do gier ma maksymalną częstotliwość 144 Hz, jest to imponujący wyczyn. W przypadku gier, które obsługują wyższe częstotliwości odświeżania, jest to, z braku lepszej frazy, zmieniarka.

Redmagic6 1 telefon do gier

Wysoka częstotliwość odświeżania to nie jedyna sztuczka w rękawie Nubia Red Magic 6. Telefon ma również dotykowe przyciski na ramieniu po prawej stronie urządzenia. Patrząc na krawędzie telefonu, nie ma wiele do zobaczenia. Podczas trzymania telefonu poziomo znajdują się przyciski na ramionach, w których czubki palców wskazujących spoczywają obok prawej krawędzi. Nie są to przyciski fizyczne, ale przyciski dotykowe. Po dotknięciu pojawia się lekki dreszcz wskazujący, że przycisk został aktywowany.

Telefon do gier Redmagic6 2

Podobnie jak Lenovo Legion Phone Duel 2, ZTE Nubia Red Magic ma system chłodzenia oparty na wentylatorach. Niestety wentylator był dość głośny. Mimo to ZTE Nubia Red Magic 6 jest jednym z najtańszych dostępnych telefonów do gier, co nadrabia niektóre z jego drobnych niedogodności.

Czytać  Jak tworzyć i używać przypomnień opartych na lokalizacji na Androidzie?

5. Motorola Edge Plus

Powrót Motoroli do flagowych telefonów nie jest klasyfikowany jako telefon do gier, ale zawiera kilka unikalnych funkcji, które nadają się do gier mobilnych. Ponadto jest nieco tańszy niż inne telefony z tej listy i jest to pierwszy telefon. Oznacza to, że brana jest pod uwagę ogólna użyteczność telefonu, a nie tylko wydajność w grach. Mimo to Motorola Edge Plus należy pamiętać, jeśli jesteś entuzjastą gier mobilnych.

Telefony do gier Edge Plus Vert

Edge Plus ma 6,7-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2340 x 1080. W porównaniu z innymi telefonami z tej listy nie jest to nic spektakularnego; jednak wyświetlacz Edge Plus ma to, co Motorola nazwała „Endless Edge”. Ekran zakrzywia się wokół krawędzi telefonu, podobnie jak we flagowcach Samsunga. Miło jest zobaczyć ten efekt wodospadu, ale gracze z przyjemnością dowiedzą się, że jest coś ekstra: dwa przyciski na ramionach, które można zmienić. Może to dać graczom znaczną przewagę, szczególnie podczas grania w strzelanki pierwszoosobowe.

Edge Plus Edge do gier

Pomimo dodania przycisków bocznych, ekran Edge Plus ma poważną wadę: częstotliwość odświeżania wynosi maksymalnie 90 Hz. Chociaż jest to lepsze niż większość standardowych telefonów, które mają tylko 60-calowe ekrany. Hz, jest to znacznie niższe niż 144 Hz w telefonach przeznaczonych do gier. Jednak Edge Plus ma wiele innych zalet, szczególnie jeśli naprawdę planujesz używać tego telefonu jako telefonu.

Telefony do gier Edge Back

Jakość obrazów zarejestrowanych w Edge Plus jest lepsza niż w przypadku innych urządzeń z tej listy. Wynika to w dużej mierze z głównej strzelanki 108 MP z tyłu telefonu. Towarzyszy temu jednak ultraszerokokątny obiektyw 16 MP i optyczny teleobiektyw 8 MP 3x. Chociaż konfiguracja aparatu nie jest tak imponująca, jak w przypadku Samsunga, może przewyższyć inne telefony z tej listy. Jeśli więc szukasz lepszych niż przeciętne wrażeń w grach bez konieczności poświęcania takich rzeczy jak jakość aparatu, rozważ Motorola Edge Plus.

Kończący się

Oprócz wysokiej klasy procesorów i mnóstwa pamięci RAM, ta lista najlepszych telefonów komórkowych do gier zawiera również fenomenalne wyświetlacze z wysokimi częstotliwościami odświeżania i imponującymi specyfikacjami. Jeśli jesteś poważnym graczem, powinieneś rozważyć zakup jednego z tych telefonów.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?