5 najlepszych sposobów pobierania rolek z Instagrama

5 najlepszych sposobów pobierania rolek z Instagrama

Jak pobrać rolki Instagrama? Jeśli to pytanie pojawia się w twoim umyśle, jesteś we właściwym miejscu. W tym przewodniku pokazujemy różne metody pobierania rolek Instagrama i zapisywania ich w trybie offline.

Notatka– Poniższe metody będą działać zarówno na Androidzie, jak i na iOS. Jednak nie będziesz mógł pobrać „prywatnych” bębnów.

1. Pobierz rolki Instagrama za pomocą narzędzi do pobierania online

Istnieje kilka narzędzi online, które pomagają pobrać Instagram Reels bez konieczności instalowania aplikacji lub oprogramowania. Te narzędzia online umożliwiają również zapisywanie filmów bez znaków wodnych i ograniczeń.

Oto niektóre z najlepszych narzędzi online do pobierania bębnów:

1. Otwórz rolki Instagrama, które chcesz pobrać. Stuknij ikonę trzech kropek i wybierz opcję „Kopiuj link”.

Pobierz link do kopiowania rolek na Instagramie Instagram

2. Odwiedź dowolne z wymienionych narzędzi online. W tym przykładzie użyjemy Instadp. Stuknij w zakładkę „Kołowrotki” na stronie internetowej i wklej skopiowany link Kołowrotki do odpowiedniego pola.

Pobierz Kołowrotki Instagrama Instadp

3. Naciśnij niebieski przycisk „Pobierz” i poczekaj na zakończenie przetwarzania. Po zakończeniu zobaczysz podgląd wideo i duży przycisk pobierania. Stuknij w to i pomyślnie pobrałeś wideo z Instagram Reels.

Zapisz wideo z rolek

Jeśli wideo zacznie się odtwarzać w nowej karcie, musisz nacisnąć i przytrzymać wideo, a następnie wybrać opcję „Pobierz wideo”, aby zapisać plik.

2. Korzystanie z dedykowanych aplikacji

Dostępne są różne aplikacje, które pomagają pobierać filmy z Instagram Reels. Te aplikacje negują również potrzebę otwierania strony internetowej za każdym razem, gdy chcesz pobrać rolkę. Do pobrania Reels możesz wybrać jedną z dwóch popularnych aplikacji na Androida:

1. Pobierz aplikację na swój telefon z Androidem. Przyznaj wszystkie wymagane uprawnienia, o które prosisz.

2. Skopiuj link do Instagram Reels, które chcesz pobrać, i otwórz dowolną aplikację. Wklej link i naciśnij przycisk Pobierz, aby zapisać rolkę w telefonie.

Przycisk rozładunku szpuli

3. Dodaj do zakładek rolki na Instagramie Instagram

Jeśli chcesz tylko zapisać Rolki Instagrama do wykorzystania w przyszłości, zamiast pobierać, po prostu dodaj do zakładek Rolkę.

Czytać  Jak zmierzyć wysokość za pomocą telefonu?

Otwórz rolkę Instagrama, którą chcesz zapisać. Kliknij ikonę trzech kropek i naciśnij przycisk „Zapisz” z listy opcji.

Dodaj do zakładek Rolki na Instagramie

Aby znaleźć zapisany film Instagram Reels, przejdź do „Ekran profilu -> ikona z trzema paskami -> Zapisane”. Stuknięcie w „Wszystkie posty” spowoduje wyświetlenie wszystkich zapisanych postów wraz z bębnami.

4. Pobierz własne bębny na Instagramie z dźwiękiem

Instagram oferuje opcję pobierania niepublikowanych bębnów; jednak nie zapisuje dźwięku. Jeśli chcesz zapisać własne nieopublikowane szpule na Instagramie, musisz utworzyć listę „bliskich przyjaciół” i skorzystać z historii, aby pobrać własny film z rolki na Instagramie. Tak to się robi:

1. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do strony profilu. Naciśnij ikonę „menu hamburgerów” i wybierz z listy opcję „Bliscy przyjaciele”.

Pobierz Kołowrotki Instagram Bliscy Przyjaciele

2. Dodaj jednego lub więcej znajomych do listy „Bliscy przyjaciele” i po zakończeniu utwórz film wideo na Instagramie.

Intymni przyjaciele

3. Po utworzeniu wideo kliknij przycisk „Podgląd”.

Podgląd rolek na Instagramie

4. Kliknij „Dalej”, aby przejść do menu „Udostępnij”. W menu Udostępnij dotknij zakładki „Historie” i naciśnij przycisk „Udostępnij” przed „Bliscy znajomi”. Pamiętaj, że członek dodany do listy bliskich znajomych będzie mógł zobaczyć bębny.

Twoja historia

5. Przejdź do ekranu głównego Instagrama i dotknij „Twoja historia”. Zauważysz, że utworzona rolka została opublikowana jako historia. Stuknij ikonę z trzema kropkami i wybierz z menu opcję „Zapisz wideo”. Spowoduje to pobranie Twojej rolki wideo z dźwiękiem. Gdy wszystko zostanie zrobione, możesz usunąć historię.

Zapisz rolki na Instagramie

5. Pobierz za pomocą opowiadań

Prostą, ale użyteczną sztuczką, która nie wymaga żadnej dodatkowej aplikacji ani korzystania z narzędzia, jest pobranie Instagram Reels za pomocą Stories.

1. Otwórz wideo Rolki Instagrama i dotknij ikony Wyślij / Odbierz.

Podziel się rolką

2. Wybierz opcję „Dodaj rolkę do swojej historii”.

Dodaj rolkę do historii

3. Pojawi się ekran podglądu. Jeśli chcesz pobrać wideo na pełnym ekranie, musisz uszczypnąć i powiększyć, aby wypełnić ekran.

Czytać  Sprzęt, którego potrzebujesz, aby być gotowym na wirtualną rzeczywistość

4. Po zakończeniu dotknij przycisku „Pobierz” u góry. To jest! Film zostanie zapisany w galerii telefonu.

Pobierz kołowrotek

Kończący się

Oprócz powyższych metod pobierania rolek Instagram możesz również użyć funkcji nagrywania ekranu w telefonie, aby nagrać wideo rolek i zapisać je w trybie offline. W międzyczasie możesz zapoznać się z naszymi przewodnikami, jak korzystać z Instagram Reels z Remixem oraz jak pobierać Instagram Stories i Highlights na Androida.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?