5 najlepszych monitorów sprawności na 2021 rok

5 najlepszych monitorów sprawności na 2021 rok

Realizacja celów fitness nigdy nie była łatwiejsza, zwłaszcza jeśli lubisz polegać na urządzeniach cyfrowych i akcesoriach do noszenia. Oprócz śledzenia wskaźników sprawności i zdrowia, urządzenia te działają również jako świetne czynniki motywujące, które Cię stymulują. W związku z tym wybór urządzenia do monitorowania kondycji, który jest zgodny z Twoimi celami i priorytetami, ma kluczowe znaczenie. Pomożemy Ci w tym, wymieniając najlepsze urządzenia do monitorowania kondycji na 2021 rok.

1. Fitbit Charge 4

Jesteśmy pewni, że nie musimy przedstawiać Ci Fitbit, niezwykle popularnej marki, która koncentruje się wyłącznie na monitorach aktywności. To powiedziawszy, Fitbit Charge 4 jest ich najbardziej wydajnym produktem, spełniającym potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Najlepsze trackery fitness Fitbit Charge

W porównaniu do swojego poprzednika, Charge 4 zawiera kilka znaczących ulepszeń. Co najważniejsze, ten monitor aktywności ma wbudowany GPS. Oznacza to, że możesz zostawić smartfon w domu, nie martwiąc się o śledzenie swoich biegów, wędrówek lub wędrówek.

Jeśli chodzi o wskaźniki zdrowia, będziesz zdumiony tym, co ten tracker jest w stanie zarejestrować. Oprócz szczegółowych wskaźników sprawności monitoruje również częstość oddechów, zmienność tętna, temperaturę skóry, nasycenie tlenem i nie tylko. Dobrze integruje się z każdym smartfonem, umożliwiając odbieranie połączeń, sprawdzanie kalendarza i otrzymywanie powiadomień z aplikacji.

Ten monitor fitness jest regularnie wyceniany na 149,95 USD. Jednak możesz znajdź go na Amazon za jedyne 98,95 $ – czyniąc Charge 4 najlepszym trackerem fitness w 2021 roku za mniej niż 100 USD.

2. Garmin Lily

Powszechnym błędem jest przekonanie, że dzisiejsze urządzenia do monitorowania kondycji wyglądają tak samo. Dawno minęły czasy, kiedy urządzenia do monitorowania kondycji były czarnymi paskami z małymi wyświetlaczami (choć w żadnym wypadku nie jest to zły projekt). To powiedziawszy, nasza lista najlepszych monitorów kondycji na 2021 rok nie byłaby kompletna bez Garmin Lily.

Najlepsze trackery fitness Garmin Lily

Garmin Lily to coś więcej niż monitor aktywności – to smartwatch stworzony dla kobiet. Ma elegancki wygląd, dostępny w różnych kolorach. Możesz także wybierać spośród stylów klasycznych lub sportowych i obsługuje wymienne opaski.

Czytać  Jaka jest różnica między trybami „Punkt dostępowy” i „Wzmacniacz” na routerach?

Jeśli chodzi o możliwości, Garmin Lily nie zawodzi. Otrzymujesz standardowy zestaw funkcji śledzenia kondycji, a także metryki związane ze zdrowiem. Mówimy o monitorowaniu snu, śledzeniu oddechu, uważnym oddychaniu, tętnie nadgarstka i śledzeniu nawodnienia.

Zazwyczaj ten smartwatch kosztuje 199,99 USD. Jednakże Obecna cena Garmin Lily wynosi 179,99 USD na Amazon..

3. Fitbit Inspire 2

Jeśli potrzebujesz czegoś bardziej przystępnego cenowo, Fitbit oferuje rozwiązanie. Fitbit Inspire 2 to niewiarygodnie mały i lekki tracker fitness, zdolny do dogłębnego spojrzenia na poziom sprawności i ogólny stan zdrowia.

Najlepsze opaski fitness Fitbit Inspire

Jest wiele powodów, dla których jest to jeden z najlepszych monitorów sprawności na rok 2021. Na przykład śledzi Twoją aktywność przez cały dzień, w tym kroki, dystans, spalone kalorie i aktywność przez wiele godzin. Możesz także wybierać spośród ponad 20 ćwiczeń, aby uzyskać statystyki w czasie rzeczywistym podczas aktywności fizycznej.

Nie powinniśmy zapominać o tym, że Fitbit Inspire 2 jest wodoodporny, więc nie musisz go zdejmować nawet podczas pływania lub kąpieli. Ponadto ten monitor aktywności jest kompatybilny z każdym smartfonem, ponieważ łączy się z aplikacją Fitbit, aby zapewnić dogłębną analizę postępów sprawności.

Normalna cena tego trackera to 99,95 USD. Mimo to zawsze są sposoby na znalezienie go ze zniżką. Na przykład możesz kup Fitbit Inspire 2 za 68,95 USD przez Amazon.

4. Opaska Xiaomi Mi 5

Jeśli wyobrażasz sobie bardzo proste urządzenie, gdy myślisz o urządzeniach do monitorowania kondycji, prawdopodobnie wyobrazisz sobie Xiaomi Mi Band 5. To praktycznie gumowa bransoletka z małym ekranem. Wygląda bardzo prosto i nie wyróżnia się w żaden sposób, ale wykonuje swoją pracę.

Najlepsze opaski fitness Xiaomi Mi Band

Mówiąc o tym ekranie, w rzeczywistości nie jest taki mały. Jest to 1,1-calowy kolorowy ekran, na którym wyświetlane są wszystkie potrzebne informacje. Mówimy o monitorowaniu snu i tętna, a także o monitorowaniu stresu i ćwiczeniach oddechowych. Mówiąc o ćwiczeniach fizycznych, Mi Band 5 może śledzić 11 popularnych typów aktywności lub „trybów”.

Czytać  Jak zaktualizować oprogramowanie układowe AirPods za pomocą komputera Mac lub iPhone'a?

Mi Band 5 umożliwia między innymi sterowanie odtwarzaniem muzyki, odbieranie połączeń, sprawdzanie wiadomości, sprawdzanie pogody i nie tylko. Jest zsynchronizowany z aplikacją Xiaomi Mi Fit, dostępną na wszystkie smartfony (Android i iOS). Ponadto Mi Band ma 14-dniową żywotność baterii.

Prawdziwą niespodzianką jest to, że wszystkie wymienione powyżej funkcje są bardzo przystępne. Możesz kup Mi Band 5 za około 32,00 USD przez Amazon. Brzmi jak niesamowita oferta, prawda?

5. Apple Watch (seria 6 i SE)

Naszą listę najlepszych monitorów fitness na 2021 r. Zakończymy dwoma produktami Apple. Istnieją dwie opcje: Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE. Są to niedawno wprowadzone produkty, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości iPhone’a.

Najlepsze trackery fitness Apple Watch 6

Jeśli chodzi o Apple Watch Series 6, otrzymujesz doskonały „zawsze włączony” wyświetlacz Retina, wodoodporność do 50 m oraz niezwykle szczegółowe wskaźniki dotyczące zdrowia i kondycji. Zegarek Series 6 mierzy również nasycenie krwi tlenem i pomaga w wykonywaniu odczytów EKG.

Jest też niedrogi Apple Watch SE. W porównaniu do swojego „starszego brata” model SE ma niesamowitą moc. Nie ma „zawsze włączonego” wyświetlacza, nie może mierzyć nasycenia krwi tlenem i jest wykonany z aluminium. Pozwala jednak mierzyć bardzo szczegółowe wskaźniki dotyczące zdrowia i sprawności, a aplikacja Zdrowie na iPhonie pomaga przeglądać i rozumieć te dane.

Plik Apple Watch Series 6 zaczyna się obecnie od 369,00 USD, podczas Apple Watch SE zaczyna się od 279,00 USD. Pamiętaj, że możesz wybierać spośród kilku rozmiarów, modeli (tylko GPS lub GPS + Cellular) oraz możesz wybrać różne wykończenia i pasma.

Konkluzja

Masz to: pięć najlepszych monitorów sprawności na 2021 rok! W międzyczasie zalecamy również zapoznanie się z najlepszymi aplikacjami szkoleniowymi na smartfona i naszym zaktualizowanym przeglądem najlepszych inteligentnych opasek w 2021 roku.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?