5 najlepszych menedżerów haseł dla iOS

5 najlepszych menedżerów haseł dla iOS

Każdy przyzwoity menedżer haseł powinien zrobić dwie rzeczy dla każdego użytkownika iOS. Po pierwsze, musisz bezpiecznie przechowywać hasła w ramach ścisłych protokołów bezpieczeństwa. A następnie powinno być uruchamiane, gdy potrzebne jest automatyczne wypełnienie w dowolnym formularzu online. Wraz ze wzrostem oczekiwań użytkowników oczekuje się również, że sprawny menedżer haseł dla iOS będzie bezproblemowo synchronizował się między urządzeniami i platformami operacyjnymi.

W App Store jest wiele aplikacji do zarządzania hasłami, ale tylko kilka z nich jest naprawdę przydatnych. Powiedziawszy to, przedstawiamy pięć najlepszych menedżerów haseł dla iOS.

1. 1Password

Ta aplikacja, która od pewnego czasu jest podstawą społeczności Apple, zaczyna się od umożliwienia swoim użytkownikom i subskrybentom przechowywania haseł, danych kart kredytowych, adresów i innych rodzajów danych. 1 hasło Używa szyfrowania AES 256 i można go odblokować za pomocą Face ID i Touch ID. Prawdopodobnie najbardziej godną uwagi cechą aplikacji jest konfigurowalny generator haseł.

Menedżery haseł iOS 1password

W razie potrzeby można tworzyć złożone hasła, ale nigdy nie trzeba ich zapamiętywać, ponieważ są one bezpiecznie przechowywane w 1Password. Dostępne są bezpłatne wersje próbne, a wersja high-end kosztuje zaledwie 2,99 USD (przy płatności rocznej). Aplikacja obsługuje Apple Watch, umożliwiając użytkownikom przeglądanie haseł na nadgarstku. Ułatwia również wymianę haseł, co jest przydatną funkcją dla rodzin i zespołów.

Idealny dla początkujących, 1Password będzie prawdopodobnie jedynym menedżerem haseł, którego każdy będzie używał. Inne aplikacje nie mają sobie równych pod względem funkcjonalności, ponieważ ma niezawodną i łatwą konstrukcję, która została przetestowana w bitwach.

2. Dashlane

Następnie mamy kolejną niezwykle popularną nazwę w społeczności Apple. Dashlane to renomowany menedżer haseł, który istnieje od wielu lat. Nic więc dziwnego, że Dashlane to znacznie więcej niż tylko menedżer haseł iOS.

Menedżery haseł iOS Dashlane

Przede wszystkim musimy pochwalić czysty i nowoczesny interfejs Dashlane. Ta aplikacja jest przyjemna w użyciu, bez względu na platformę, z której ją korzystasz. Przechowuje nieograniczoną liczbę przechowywanych haseł przy użyciu najwyższego możliwego poziomu szyfrowania dostępnego na rynku. Następnie umożliwia również tworzenie silnych haseł, zmianę haseł z naruszeniem i logowanie się do kont online za pomocą Face ID lub Touch ID.

Czytać  Jak skonfigurować aplikację pocztową, aby usuwała Gmaila zamiast archiwizować

Oprócz menedżera haseł otrzymujesz również VPN (aby chronić swoją anonimowość w Internecie). Dashlane zapewnia również loginy 2FA z aplikacjami TOTP, tokenami USB i skanerami biometrycznymi. Obejmuje nawet ochronę przed kradzieżą tożsamości (tylko w USA). Wreszcie, możesz zacząć bezpłatnie (z maksymalnie 50 hasłami) lub odblokować aplikację za jedyne 3,99 USD miesięcznie.

3. NordPass

NordPass pochodzi od twórców NordVPN, jednego z najpopularniejszych obecnie dostępnych rozwiązań premium VPN. Ta firma wie, jak chronić Twoje wrażliwe i osobiste dane, widoczne we wszystkich jej aplikacjach. Mając to na uwadze, wiedz, że NordPass jest prawdopodobnie najmłodszą rekomendacją na tej liście najlepszych menedżerów haseł dla iOS.

Menedżery haseł Ios Nordpass

Pomimo młodego wieku NordPass ma wiele do zaoferowania. Możesz przechowywać nieograniczoną liczbę haseł za pomocą szyfrowania zwanego XChaCha20 (niezwykle bezpieczne). Następnie otrzymujesz uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), a także bezpieczne udostępnianie hasła. Aplikacja działa niezwykle płynnie, integrując się z dowolnym systemem operacyjnym, na którym działa, dotyczy to również iOS i iPadOS.

Dzięki NordPass możesz łatwo importować swoje hasła i synchronizować je na różnych platformach. Świetnie sprawdza się również w przypadku notatek, kart kredytowych i innych poufnych danych. Wreszcie, otrzymujesz również kontrolę haseł i monitorowanie naruszeń danych. Wiele z tych funkcji jest dostępnych bezpłatnie (na jednym urządzeniu). Jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia, NordPass będzie kosztować 4,99 USD miesięcznie.

4. Enpass

Enpass umożliwia przechowywanie danych osobowych i finansowych, a także innych rodzajów danych. Zawiera wybór dostosowywalnych szablonów, które wymagają od użytkowników wprowadzenia określonych informacji do dowolnego logowania. Ten wysoki poziom dostosowania jest czymś, co może zaoferować tylko Enpass, dzięki czemu aplikacja jest odpowiednia dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Menedżery haseł Ios Enpass

Pod względem funkcjonalności Enpass umożliwia załączanie plików dowolnego typu (w bezpieczny sposób) i umożliwia udostępnianie tych danych innym osobom (w razie potrzeby). Jak można się spodziewać, ta aplikacja może również tworzyć silne hasła, pomagać w zastępowaniu haseł zagrożonych lub słabych oraz ostrzegać, jeśli Twoje dane osobowe zostaną ujawnione w sieci.

Czytać  Jak zapisywać pliki otrzymane w wiadomościach na iOS

Enpass to także aplikacja komputerowa. Aplikacja może wykorzystywać preferowaną przez użytkownika usługę przetwarzania w chmurze (iCloud / Google Drive / Dropbox) do synchronizacji między urządzeniami. Opcje przechowywania w chmurze lub lokalnie są w gestii użytkownika. Na koniec pamiętaj, że możesz zacząć korzystać z Enpass za darmo (przy ograniczonej liczbie haseł) lub odblokować aplikację za jedyne 2,00 USD miesięcznie (przy płatności rocznej).

5. mSecure

mSecure jest nieco bezczelny przy obecnej cenie 29,99 USD (często obniżanej do 19,99 USD) za jednorazową aktualizację, ale nadal oferuje ogromną wartość w swojej cenie. Jako menedżer haseł iOS, darmowa wersja jest również załadowana. Aplikacja ma kilka funkcji, za które jej lojalni fani są skłonni zapłacić. Dzięki kilkunastu szablonom oraz prostemu i szybkiemu wpisowi online z aplikacją w grze, mSecure został zaprojektowany tak, aby był szybki i łatwy.

Menedżery haseł Ios Msecure

Użytkownicy szczególnie cenią sobie możliwość dostosowywania oznaczonych list i ulubionych. Mogą również zapisywać dane w specjalnych folderach uporządkowanych według typu, daty itp. Wersja uaktualnienia „Pro” umożliwia szerokie dostosowywanie szablonów. Dostępna jest również synchronizacja, tworzenie kopii zapasowych, przywracanie, Touch lub Face ID oraz obsługa smartwatcha Apple. Bezpiecznie zaszyfrowane i przyjemne w użyciu, jest to świetne, wszechstronne urządzenie oferujące szerokie możliwości dostosowywania.

Lojalni użytkownicy wybierają ją, ponieważ wolą większą kontrolę nad sposobem selektywnego przechowywania ich haseł w niestandardowym skarbcu. Jako menedżer haseł dla iPhone’a, jest tak samo wygodny jak 1Password, ale oferuje bardziej przystępną cenę.

Kończący się

Powyżej znajduje się pięć najlepszych menedżerów haseł dla iOS. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci wybrać aplikację, która spełni wszystkie Twoje potrzeby. A jeśli chcesz rozszerzyć swoje opcje, sprawdź najlepszych menedżerów haseł dla wszystkich innych platform lub przyjrzyj się najlepszym darmowym menedżerom haseł.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?