5 najlepszych kontrolerów PS4 innych firm

5 najlepszych kontrolerów PS4 innych firm

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym profesjonalnym graczem, czy tylko hobbystą dbającym o budżet, masz mnóstwo opcji, jeśli chodzi o kontrolery Playstation 4. Wiele osób uważa, że ​​domyślny kontroler DS4 firmy Sony jest najlepszą opcją. Dla innych kontrolery innych firm wypełniają pustkę za pomocą przycisków, które można ponownie przypisać, różnych układów i nie tylko. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych kontrolerów PS4 innych firm

1. Nacon Revolution Unlimited Pro

Przez NACON Revolution Unlimited Pro Kontroler PS4 nie jest twoją pierwszą wyprawą do kontrolerów PS4, ale może być po prostu najlepszy. Obsługując zarówno połączenia przewodowe, jak i bezprzewodowe, najwyższej klasy kontroler jest dokładnie tym, czego chcą e-sportowcy i zwykli gracze. Jeśli martwisz się o czułość swoich joysticków, NACON zrobił to, abyś mógł łatwo przełączać się z wklęsłego na wypukły i odwrotnie.

Naconrupv3 Zewnętrzny kontroler Ps4

Dolna część kontrolera ułatwia regulację głośności słuchawek, trybu gry lub trybu komunikacji kontrolera. Oprócz ergonomii i wygodnego dopasowania, Revolution Unlimited Pro zawiera ważne dodatki, takie jak mapowanie przycisków, odwrócenie dźwigni i osi, czułość martwej strefy i intensywność wibracji. Oprócz podstawowej kompatybilności z PS4, NACON współpracuje również z komputerami z systemem Windows do gier na PC.

2. SCUF Infinity Pro

Konkurencyjni gracze, którzy chcą najlepszych kontrolerów PS4, powinni spojrzeć na SCUF Infinity 4PS Pro jako polecana opcja. Podczas gdy SCUF Impact oferuje cztery łopatki na dole kontrolera, Infinity Pro dodaje dwa. Podobnie jak Impact, wiosła są zaprojektowane z myślą o elitarnej grze, więc gracze nie muszą zdejmować kciuków z joysticka, aby wykonywać zwycięskie ruchy. Wyzwalacze Infinity nie mają sobie równych dzięki mechanice, która zmniejsza niepotrzebne opóźnienia. Czy masz większe ręce? Dodaj przedłużacz spustu, aby pasował do większych dłoni.

Kontroler Scuf PS4 innej firmy

Każdy użytkownik Infinity Pro powinien skorzystać z funkcji szybkiego zatrzymania spustu, która praktycznie eliminuje niepotrzebny ruch spustu poza punkt wyzwalania. Może to być różnica między zwycięstwem a porażką, czyniąc ją krytyczną cechą każdego poważnego lub profesjonalnego gracza. Dodaj pewny chwyt dzięki zintegrowanej gumie, a nigdy nie przegrasz gry, ponieważ straciłeś kontrolę. Wreszcie, istnieje wiele dostępnych rozmiarów drążków. Ponownie upewnij się, że SCUF pasuje do rozmiaru dłoni, przyczepności i stylu gry.

Czytać  Jak emulować gry PS2 na komputerze Mac M1 za pomocą AetherSX2?

3. Geeklin

Dzięki niezwykle atrakcyjnej cenie, która jest znacznie niższa od kosztu standardowego kontrolera, rozszerzenie Kontroler bezprzewodowy Geeklin to świetna kopia zapasowa. Połączony bezprzewodowo z PS4, Geeklin działa również dla każdego, kto nadal gra na PS3. To, co odróżnia go od opakowania, to lokalizacja przycisków L3 i R3, które znajdują się z tyłu kontrolerów, gdzie tradycyjnie spoczywałyby palce. Działają dokładnie tak samo, jak gdybyś wciskał analogowe joysticki, ale ich rozmieszczenie jest znacznie wygodniejsze.

Kontroler PS4 firmy Geeklin

Ergonomia jest dobra, a lekka konstrukcja ułatwia trzymanie Geeklin podczas długich sesji grania. Konstrukcja antypoślizgowa, nie powodująca potu jest również częścią pakietu budżetowego, aby zapewnić maksymalny komfort gry. W tym celu układ przycisków jest nieco zoptymalizowany w stosunku do standardowego kontrolera, aby zapewnić precyzyjne rozmieszczenie wraz z wysoce czułymi przyciskami, które reagują natychmiast.

4. ASTRO C40

Jeśli szukasz jednego z najbardziej elitarnych kontrolerów do PS4, nie szukaj dalej niż Astro C40 TR. W ten sam sposób, w jaki Microsoft podnosi poprzeczkę dzięki kontrolerowi Xbox Elite, tak samo robi Astro. Projekt premium ma wyższą cenę, ale dla profesjonalnych graczy jest wart swojej ceny. Ergonomiczna konstrukcja nie ma sobie równych, zapewniając, że kontroler nie pozostawia nic przypadkowi.

Zewnętrzny kontroler Ps4 Astro

Możliwość zmiany mapowania przycisków zapewnia również, że możesz dostosować wszystko w Astro, więc jest gotowy do turnieju. Spust zatrzymuje się, aby wyregulować zwolnienie każdego wyzwalacza, dzięki czemu masz absolutnie najlepszą dostępną wydajność, zanurzając się w intensywnej rozgrywce FPS. Jako oficjalnie licencjonowany kierowca wiesz, że Twoje pieniądze są dobrze wydane. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy dowiesz się, że zarówno moduł analogowy, jak i pad kierunkowy można łatwo zamienić.

5. Razer Raion Fightpad

Zaprojektowany z myślą o grach walki, Razer Raion Fightpad jest to świetna opcja kontrolera. Wspierany siłą nazwy Razor, Raion natychmiast wyróżnia się sześciokątnym wzorem guzików. Oprócz czterech tradycyjnych przycisków (kwadrat, kółko, trójkąt itp.), Raion dodaje opcję R1 i R2 z przodu kontrolera. Optymalizuje to przestrzeń, ale także zapewnia dłoniom szybszy dostęp do przycisków, których potrzebujesz, gdy ich potrzebujesz. Każdy przycisk jest również zaprojektowany tak, aby był nieco większy niż standardowy kontroler, więc istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że wprowadzisz niewłaściwe dane, co może kosztować cię dopasowanie.

Kontroler Razer PS4 innej firmy

Podczas gdy standardowy kontroler PS4 dodaje 4-kierunkowy D-Pad, Raion dodaje 8-kierunkowy D-Pad, dzięki czemu Twoje kombinacje są dokładniejsze. Czy twoje mecze stają się bardzo konkurencyjne? Wyłącz wszystkie przyciski, których nie potrzebujesz, dzięki wbudowanej funkcji blokowania, aby nie było możliwości naciśnięcia niewłaściwego wejścia, gdy ma to największe znaczenie. Podczas gdy kontrolery bezprzewodowe są generalnie preferowane, połączenie przewodowe Raion praktycznie eliminuje milisekundy opóźnienia, które mogą wystąpić w przypadku połączenia bezprzewodowego.

Czytać  Jak skonfigurować emulator VisualBoyAdvance-M w systemie Windows

Końcowe przemyślenia

Nie ma wątpliwości, że standardowy kontroler Sony PS4 to fantastyczny wybór. Jego równowaga między kosztem, wagą i wydajnością sprawia, że ​​jest to właściwy wybór dla milionów graczy. To nie czyni tego najlepszym dla Ciebie. ponieważ kilka opcji innych firm może przenieść Twoją grę na PS4 na wyższy poziom.

Jeśli masz konsolę Xbox, sprawdź jedne z najlepszych kontrolerów Xbox innych firm.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?