5 najlepszych kontrolerów do gier na iOS

Najlepsze kontrolery Ios Gaming Steelseries

Gry na iPhone’a znacznie się poprawiły na przestrzeni lat. Wraz z wydaniem Apple Arcade w 2019 roku twórcy gier nieustannie dodają obsługę kontrolerów. Włączenie fizycznego kontrolera zwiększa możliwości i grywalność w dużej liczbie dostępnych gier. Dodaj możliwość grania w gry na Apple TV i otrzymujesz pełnowartościową konsolę bez dodatkowego sprzętu. Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych kontrolerów, które pomogą przenieść gry na iOS na nowy poziom.

1. SteelSeries Nimbus +

Chociaż kontrolery konsoli często zdobywają chwałę, to właśnie SteelSeries Nimbus + który powinien znajdować się na szczycie listy każdego poważnego gracza iOS. Oficjalnie licencjonowane przez Apple i stworzone z myślą o iOS, iPadOS i tvVOS, jest to fantastyczna opcja. Wbudowany akumulator umożliwia do 50 godzin gry na jednym ładowaniu. Konstrukcja Nimbus + to rodzaj skrzyżowania kontrolera Xbox i PlayStation. X, Y, B i A naśladują układ kontrolera Xbox One, z drugiej strony, podwójne joysticki w tym samym rzędzie będą od razu znane każdemu fanowi PlayStation.

Najlepsze kontrolery Ios Gaming Steelseries

Klikalne przyciski L3 / R3 są zawsze poszukiwane w nowych grach na iPhone’a, a Nimbus + nie zawodzi. Wyzwalacze i przyciski są bardzo responsywne dzięki solidnemu połączeniu, które rzadko zrywa się z którymkolwiek z urządzeń Apple. Fakt, że kontroler ładuje się za pomocą kabla Lightning i zawiera dedykowany uchwyt na telefon do grania w podróży, potwierdza, że ​​Nimbus + to kontroler do gier iPhone, który należy pokonać.

2. Razer Kishi

Sterowniki teleskopowe istnieją od lat, więc nic dziwnego, że przynajmniej jeden pojawia się na tej liście. Każdy, kto lubi ten projekt kontrolera, powinien spojrzeć na Razer Kishi jako najlepszy kontroler teleskopowy do gier na iOS. Jedynym prawdziwym minusem Kishi jest to, że skrzynki nie pasują. Zdejmij obudowę, włóż iPhone’a, a znajdziesz jedne z najlepszych analogowych joysticków dostępnych do gier mobilnych.

Najlepsze kontrolery Ios Gaming Razerkishi

Opinie są doskonałe, a ponieważ urządzenia iOS łączą się za pomocą kabla Lightning, nie ma obaw o opóźnienie, które może być spowodowane połączeniem Bluetooth / bezprzewodowym. To, że kabel Lightning może również ładować telefon podczas grania, to tylko wisienka na torcie. Teleskopowa konstrukcja jest wygodna dla posiadaczy Nintendo Switch.

Czytać  Jak korzystać z autouzupełniania na iPhonie jako użytkownik zaawansowany

3. DualShock 4 (PlayStation 4)

Dla każdego właściciela PlayStation 4 DualShock 4 lub DS4 To znany i uwielbiany projekt. Sparowanie kontrolera jest tak proste, jak przytrzymanie przycisków Share i PlayStation do momentu, gdy pasek świetlny zacznie migać i połączy się przez Bluetooth. Wtedy jest gotowy do użycia na iPhonie, iPadzie i Apple TV.

Najlepsze kontrolery PS4 do gier Ios

Układ przycisków i analogowy joystick są prawdopodobnie jednymi z najlepszych kontrolerów dla dowolnej konsoli. Wszystko, od przycisków naramiennych po gładzik, jest dobrze zbudowane i wytrzymuje dziesięciolecia. Deweloperzy Apple mogą zdecydować się na obsługę niektórych dodatków obsługiwanych przez DS4, takich jak sprzężenie zwrotne z warkotem lub obsługa L3 / R3. Być może jedynym minusem jest brak możliwości sprawdzenia żywotności baterii na samym kontrolerze. To powiedziawszy, dla każdego, kto już posiada jeden z tych kontrolerów, nie musisz dokonywać żadnych dodatkowych zakupów, a to jest ogromna korzyść sama w sobie.

4. Kontroler Xbox One

Podobnie jak DS4, Kontroler Xbox One jest od razu znany każdemu graczowi konsoli. Prawdopodobnie najwygodniejszy kontroler między dwoma gigantami konsoli zapewnia wspaniałe wrażenia z gier na iOS i Apple TV. Połączenie jest obsługiwane w taki sam sposób, jak w przypadku DS4, przez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku bezprzewodowego z przodu kontrolera, aż urządzenie iOS lub Apple TV rozpozna i sparuje. Być może największą wadą kontrolera Xbox One jest zależność od baterii AA. Chociaż te baterie działają dłużej niż kontroler PS4 (do ośmiu godzin), brakuje im funkcji ładowania swojego największego konkurenta.

Najlepsze kontrolery Ios Gaming Xbox

Poza tym wygoda Xbox One była od dawna dyskutowana jako największy powód, aby używać tego na DS4. Asymetryczna konstrukcja i większy korpus sprawiają, że jest wygodniejszy do trzymania przez dłuższy czas. Co więcej, wyzwalacze są nieco bardziej responsywne, gdy są zanurzone w grze. Ten sam argument dotyczy kontrolera Xbox One, w którym to programiści muszą obsługiwać dodatkowe funkcje, takie jak wibracje lub przyciski L3 / R3.

Czytać  Jak skonfigurować Chmurę rodzinną na urządzeniach Apple

5. Rotor Riot

Dla każdego, kto preferuje wygląd konsoli Xbox bez konieczności korzystania z jednego z istniejących kontrolerów, rozszerzenie Rotor Riot Drive jest dla Ciebie. Posiadając certyfikat MFi firmy Apple, Rotor Riot jest jednym z, jeśli nie jedynym, przewodowym kontrolerem, który łączy się za pomocą kabla Lightning. Obsługa kabli zapewnia, że ​​nie doświadczysz żadnych opóźnień ani opóźnień przy każdym wejściu przycisku. Wystarczy naładować baterię i zacząć grać.

Najlepsze kontrolery zamieszek Rotor do gier Ios

Ponieważ moc może być dostarczana bezpośrednio do iPhone’a z kontrolera gier, Twoja szansa na dłuższe sesje gry jest w zasięgu ręki. Jest dużo plug and play. Przyciski funkcyjne L3 i R3 są włączone, a wyzwalacze powinny być od razu znane właścicielom Xbox i PS4. Dołączony klips współpracuje z iPhonem o dowolnym rozmiarze, chociaż zaleca się zdjęcie obudowy w celu jak najlepszego dopasowania. Chcesz sprawdzić, jakie aplikacje są dostępne w Rotor Riot? pobrać Ludu Mapp na iOS i zobacz, jakie gry są obsługiwane.

Końcowe przemyślenia

Jeśli chcesz mieć najlepsze sterowniki dla iOS, wybierz SteelSeries Nimbus +. Jednak zarówno Razer Kishi, jak i Rotor Riot wnoszą coś do stołu. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz, aby Twój iPhone działał jak Switch, jak Rishi. Jeśli zamiast tego masz telefon z Androidem, w ten sposób możesz podłączyć kontroler PS4 do telefonu.

Czy ten artykuł jest przydatny?