5 najlepszych aplikacji na żywo z pogodą na Androida

5 najlepszych aplikacji na żywo z pogodą na Androida

Aplikacje do tapet pogodowych na Androida oszczędzają Ci kłopotów z wychodzeniem, aby dowiedzieć się, jak jest gorąco, zimno, deszczowo lub wietrznie. Chociaż powinieneś używać widżetów aplikacji pogodowych, aby uzyskać precyzję, aplikacja pogodowa na żywo ma swoje zalety. Połącz malownicze krajobrazy i animacje z rzeczywistymi danymi pogodowymi na ekranie głównym. Ostatni odczyt czasu nie jest uciążliwy na ekranie telefonu.

Potrzebujesz tapety na telefon, która zmienia się automatycznie wraz z pogodą na zewnątrz? Dajemy Ci najlepsze aplikacje do tapet na żywo na Androida.

Nasze kryteria wyboru

Aplikacje z naszej zaktualizowanej listy aplikacji z pogodą na żywo mają kilka tysięcy pobrań w sklepie Google Play z oceną 4.0 i wyższą. Żaden z nich nie będzie męczył oczu, ponieważ bardzo dobrze komponuje się z grafiką ekranu głównego Androida.

Mogą pojawić się natrętne reklamy, ale nie zakłócają one ekranu głównego. Mimo to można je usunąć w wersji pro. Wszystkie te aplikacje zostały wypróbowane i przetestowane pod kątem podanych cech.

1. Pogoda na żywo Tapety autorstwa Bastion7

Klasyfikacja: (4/5)

Pogoda na żywo Tapety autorstwa Bastion7 Obsługuje tryby pionowy i poziomy, dlatego jest kompatybilny z tabletami. Obsługuje dokładne prognozy pogody z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Dużym minusem jest to, że w przeciwieństwie do innych aplikacji z tej listy, najlepsze funkcje zmiany pogody są odblokowane tylko w wersji Pro, ale zawsze możesz użyć darmowej wersji, aby pobrać prostą tapetę i dodać ją jako widżet.

Tapeta pogody na Androida od ekranów Bastion7

Najlepsze w tej aplikacji pogodowej na żywo jest to, że wszystkie potrzebne informacje są natychmiast dostępne za pomocą prostego dwukrotnego dotknięcia. Dźwięki są dość relaksujące w zależności od pory dnia.

Z drugiej strony aplikacja ma zbyt wiele reklam (choć nie wpływają one na wydajność), co może spowodować awarię urządzenia, jeśli masz mało pamięci RAM. Jest to skarga, którą programiści muszą obecnie rozwiązać.

2. Kraina Papieru Animowana Tapeta

Klasyfikacja: (4,2 / 5)

Kraina Papieru Animowana Tapeta Bezpłatne i profesjonalne wersje zapewniają dokładne wyniki dzięki technologii AccuWeather. Masz do wyboru wiele motywów, które są kreskówkowe, ale przyjemne dla oka. Niezależnie od tego, czy chcesz wycinki samochodów, budynków, drzew czy chmur, możesz użyć funkcji „Losuj”, aby odkrywać nieskończone nowe motywy. Nieważne, czy jest dzień, czy noc, słonecznie czy pochmurno: dzięki Paperland masz całkiem dobry obraz swojego najbliższego otoczenia.

Tapety pogodowe na Androida Ekrany Paperland

Jedynym minusem aplikacji jest to, że większość warunków pogodowych na żywo jest zablokowana w opcji pro. Jeśli jednak połączysz tapetę z odpowiednim widżetem aplikacji pogodowej, nie przegapisz liczb. Możesz wybierać spośród takich okazji, jak Wielkanoc, Święto Dziękczynienia, Walentynki, Boże Narodzenie i Sylwester, aby uzyskać „prawdziwą” pogodę na żywo bezpośrednio na swoim urządzeniu.

Czytać  Jak ukryć multimedia w Zdjęciach Google za pomocą zablokowanego folderu

W Sklepie Play wielu recenzentów wydaje się być pod wrażeniem reakcji aplikacji na zmianę tapety w zależności od rzeczywistych warunków pogodowych.

Notatka– Jeśli urządzenie wyświetla komunikat, że aplikacja nie jest zgodna z najnowszymi wersjami Androida, można bezpiecznie zignorować ostrzeżenie, ponieważ jest to po prostu nieprawda.

3. Niesamowita pogoda YoWindow + animowana tapeta

Klasyfikacja: (4,5 / 5)

Jeśli chcesz zastąpić kreskówkowe tło czymś bardziej malowniczym, podaj Niesamowita pogoda YoWindow próba. Dzięki milionom instalacji i bardzo wysokiej ocenie w Sklepie Play ta aplikacja jest naprawdę niesamowita w łączeniu danych pogodowych z pięknymi tapetami. Niezależnie od tego, czy grafika jest animowana, czy nieruchoma, pokochasz dbałość o szczegóły w aplikacji.

Aplikacja sprawi, że poczujesz się jak w domu z różnymi żywymi krajobrazami, takimi jak miasto, ocean, lotnisko, dolina i plaża. Każdy ekran został zaprojektowany tak, aby zapewnić uczucie relaksu. Dużą zaletą jest również instruktaż i dokładność.

Android Pogoda Niesamowite Tapety Pogoda Ekrany Yowindow

Możesz zobaczyć, gdzie porusza się deszcz i chmury, dzięki mapom radarowym, funkcji Pro, a wszystko to w zaciszu swojego telefonu, nawet bez dwukrotnego stukania ikon. Dzięki przejrzystej konstrukcji aplikacja pogodowa Awesome Weather YoWindow oferuje wszystko, czego potrzebujesz w aplikacji pogodowej.

4. Las Animowana Tapeta

Klasyfikacja: (4,2 / 5)

Las Animowana Tapeta zapewnia zieleń i malownicze wizualizacje, które dostosowują się do pory dnia i pogody. Pobiera swoje dane z bazy danych Open Weather. Pogoda i światło dzienne zmieniają się odpowiednio do warunków pogodowych. Dzięki grafice, która zawiera ustawienia kolorów i multisamplingu, otrzymujesz naprawdę niesamowite krajobrazy, które są bardzo zbliżone do rzeczywistości.

Android Pogoda Las Animowana Tapeta

Aplikacja obsługuje dostosowywane kolory malowniczych obiektów, takich jak wzgórza, drzewa i góry. Istnieją wariacje tematyczne na jesienne, zimowe i słoneczne niebo. W zależności od nastroju możesz je dostosować dla wygody. Aplikacja ma również efekt paralaksy 3D i zmienia warstwy, gdy urządzenie jest przechylane.

Czytać  Jak zapobiec dodawaniu Cię do grup na Instagramie

5. Pogoda na żywo Tapety od SkySky

Klasyfikacja: (4/5)

Ta wysoce zaawansowana aplikacja tworzy realistyczne animacje na ekranie oparte na świetle słonecznym, fazach księżyca i opadach, zapewniając „wschód słońca, tęczę, śpiew ptaków i każdy blask słońca!” To jest tak dobre, jak przebywanie na zewnątrz. Pogoda na żywo Tapety od SkySky Ma kilka pięknych scen o różnych motywach. Każdy z nich został zaprojektowany w żywy sposób, aby zaimponować dbałością o szczegóły.

Tapeta pogodowa na Androida od Sky Sky Screens

Jeśli korzystasz z darmowej wersji, dla tapety na żywo dostępna jest tylko jedna opcja przejrzystej pogody, a także dzień i noc bez przejść. W wersji Pro wszystkie dane pogodowe można przeglądać bezpośrednio na tapecie. Pozwala także dostosować wyświetlanie warunków pogodowych na tapecie.

Aplikacja miała świetne wsparcie dla trybu krajobrazu, którego teraz brakuje. Mamy nadzieję, że twórcy aplikacji przywrócą ją, ponieważ ta brakująca funkcja była idealna dla tabletów. Jest jednak jedna fajna cecha, którą zachowali: prognoza pogody z kilkudniowym wyprzedzeniem. Ponieważ korzysta z wielu stacji pogodowych, dokładność jest lepsza niż w przypadku innych aplikacji z tej listy.

Częste pytania

1. Dlaczego aplikacja Pogoda nie działa na moim najnowszym urządzeniu z Androidem?

Wszystkie udostępnione tutaj tapety pogodowe na żywo działają poprawnie z systemami Android 11 i Android 10. Jeśli korzystasz z nowszej wersji Androida, takiej jak Android 12, która właśnie została udostępniona publicznie, mogą wystąpić problemy, takie jak niedziałająca aplikacja Pogoda widget. To aktualny błąd, który wkrótce zostanie rozwiązany. Tymczasem możesz dołącz do Google Android 12 Beta, dzięki czemu aplikacje pogodowe będą dostępne na Twoim urządzeniu.

2. Jakie są najdokładniejsze aplikacje pogodowe na Androida?

Chociaż aplikacje z naszej listy udostępniają szczegółowe podsumowania pogody na ekranie głównym urządzenia, dokładność nie jest ich mocną stroną. Aby uzyskać większą precyzję, wybierz Accuweather, Kanał pogodowy, lub 1 raz.

Czy ten artykuł jest przydatny?