5 najlepszych aplikacji do czytania e-booków na iOS

5 najlepszych aplikacji do czytania e-booków na iOS

Jeśli lubisz czytać e-booki, czy wiesz, że Twój iPhone oferuje setki aplikacji, które umożliwiają przechowywanie i czytanie e-booków, a niektóre pozwalają nawet je kupić lub wypożyczyć? Oto pięć najlepszych aplikacji do czytania e-booków na iOS.

Notatka: Użytkownicy Androida mogą sprawdzić tutaj najlepszy czytnik e-booków.

1. tiReader

tiReader ma wielkie aspiracje. Aplikacja to coś więcej niż aplikacja do czytania e-booków; to wszystkożerna przeglądarka multimediów z obsługą adnotacji. Obejmuje to łatwą w adnotacji przeglądarkę zdjęć, która tworzy spis treści w oparciu o strukturę folderów plików ZIP, obsługuje pliki DJVU z zakładkami i adnotacjami oraz odtwarzacz audiobooków z obsługą adnotacji i zakładek wyszukiwania.

Najlepsze czytniki e-booków Ios Tireader

Użytkownicy, którzy szukają tylko podstawowej aplikacji do czytania e-booków, mogą być przytłoczeni wszystkim. TiReader ma wiele do zaoferowania, a jeśli nie potrzebujesz pełnej mocy adnotacji, adnotacje mogą sprawić, że aplikacja będzie zagracona. Jest jednak inny powód, dla którego uważamy, że tiReader jest jedną z najlepszych aplikacji do czytania e-booków na iOS. Daje dostęp do ponad miliona darmowych e-booków w katalogach OPDS i serwerach Calibre, co już samo w sobie powinno przekonać Cię do spróbowania.

2. Marcin 3

Marcin 3 możesz czytać e-booki ze swojej biblioteki z taką samą łatwością, jak serwer OPDS obsługiwany przez Calibre. Niesamowite unikalne funkcje obejmują dodatkowe przyciemnianie ekranu i ogrzewanie ekranu do czytania późną nocą; prawie nieskończone dostosowywanie kolorów; Deep View, który czyta Twoją książkę i podsumowuje wszystkie zastosowania nazwy postaci lub miejsca; i Karaoke, które szybko wyświetla pojedyncze słowa na ekranie w celu szybkiego czytania.

Najlepsze czytniki e-booków Ios Marvin

Marvin obsługuje również pliki CBX dla komiksów i funkcję odczytu na głos TTS dla audiobooków zasilanych przez Siri. Powinniśmy również pochwalić funkcję podświetlania aplikacji, która została ostatnio znacznie ulepszona. (Nawiasem mówiąc, trzecia iteracja Marvina przyniosła ponad 150 nowych funkcji i ulepszeń.) I na koniec wiedz, że Marvin jest również kompatybilny z iPadami, ponieważ obsługuje funkcje takie jak Split View, Slide Over i wiele innych.

Czytać  Jak łączyć pliki PDF w systemach Windows i Linux

3. KyBook 3

KyBook 3 oferuje niesamowitą integrację z istniejącymi bezpłatnymi bibliotekami e-booków, takimi jak Project Gutenberg i wieloma innymi katalogami OPDS, zapewniając dostęp do niekończącej się biblioteki e-książek. Jednak importowanie e-booków do Kybooka 3 jest nieco trudne. Aplikacja wydaje się być przeznaczona głównie dla hostowanych bibliotek e-booków OPDS, więc kopiowanie ePub z miejsca takiego jak Dropbox jest nieco skomplikowane (ale oczywiście wykonalne).

Najlepsze czytniki e-booków Ios Kybook

KyBook 3 zawiera między innymi potężne narzędzia do adnotacji, które umożliwiają pracę z zaznaczonym tekstem i zakładkami. Następnie możesz rysować adnotacje na dowolnym e-booku (również z obsługą Apple Pencil) i eksportować adnotacje w językach Markdown, HTML, PDF i RTF. I na koniec chcielibyśmy pochwalić funkcję katalogowania aplikacji, która pozwala grupować e-booki według kategorii, tagów, kolekcji i na wiele innych sposobów.

4. Skrypt

Najlepsza rzecz? Scenariusz to elegancki i nowoczesny interfejs. Czytnik e-booków aplikacji jest funkcjonalny i przyjemny. Dodawanie książek jest łatwe dzięki wbudowanej obsłudze OPDS i usług w chmurze. Ekran może być niesamowicie ciemny za jednym przeciągnięciem palca. To idealne rozwiązanie do czytania późnym wieczorem w warunkach słabego oświetlenia. Domyślne dostosowywanie kolorów jest praktycznie nieskończone, a zaawansowani użytkownicy mogą głębiej zagłębić się w obsługę arkuszy stylów CSS.

Najlepsze czytniki e-booków skryptowych na Ios

Hyphen ma również jedną z największych bibliotek czcionek, jakie widzieliśmy w aplikacji do czytania e-booków na iOS. Narzędzia do wyróżniania i adnotacji są dostępne, ale wymagają kilku stuknięć, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji. Jest to niezły kompromis UX, jeśli chcesz tylko wyróżnić jednym kolorem, ale może to zirytować fanów adnotacji wśród nas. Najciekawsze fragmenty można łatwo wyeksportować jako pliki HTML, zapewniając kopię zapasową szczegółowych adnotacji.

5. Czytnik Bluefire

Czytnik Bluefire to nasza ostateczna rekomendacja w tym przewodniku po najlepszych aplikacjach do czytania e-booków na iOS. Dzięki funkcjonalnym narzędziom do adnotacji, wbudowanej łączności Dropbox, atrakcyjnemu trybowi czytania i elastycznym opcjom wyświetlania tekstu, Bluefire Reader obiecuje wiele. Pamiętaj jednak, że mówimy o aplikacji do czytania e-booków, której brakuje wielu pól w porównaniu z naszymi poprzednimi rekomendacjami.

Najlepsze czytniki e-booków Ios Bluefire

Mimo to oznacza to, że nie polecamy Bluefire. Wręcz przeciwnie, jeśli szukasz jednorazowego zakupu, ta aplikacja jest fantastyczną opcją. Doskonale obejmuje podstawy, dając po trochu wszystkiego, nie będąc zbyt technicznym. Oczywiście płatność raz oznacza, że ​​nie musisz zwiększać miesięcznego kosztu, co jest jednym z najsilniejszych punktów sprzedaży tej aplikacji.

Czytać  Jak usunąć pliki z Dysku Google na urządzeniach mobilnych i komputerach PC

Kończący się

Teraz, gdy przeczytałeś o pięciu najlepszych czytnikach e-booków na iOS w 2021 roku, chcielibyśmy polecić jeszcze kilka zasobów. Dokładniej, nie zapomnij sprawdzić najlepszych czytników e-booków dla systemów Windows i Linux, które z pewnością sprawią, że czytanie będzie najlepsze z możliwych.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?