5 najlepszych aplikacji dla Amazon Fire Stick

5 najlepszych aplikacji dla Amazon Fire Stick

Dla każdego, kto widział lub kupił Amazon Fire StickWiesz, że aplikacje stanowią dużą część jego atrakcyjności. Oparty na systemie Android, Fire Stick umożliwia korzystanie z wielu opcji przesyłania strumieniowego na telewizorze. Jednak nie powinieneś ograniczać się do przesyłania strumieniowego, ponieważ istnieje szeroki zakres aplikacji, z których możesz skorzystać. Oto pięć najlepszych aplikacji, które powinieneś mieć na swoim Amazon Fire Stick.

1. Hoopla

Czy jesteś kimś, kto uwielbia chodzić do lokalnej biblioteki i wypożyczać książki? Szał to aplikacja Fire Stick dla Ciebie.

Najlepsze aplikacje Fire Stick Hoopla

Lokalne biblioteki publiczne oferują ponad 800 000 e-booków, tytułów muzycznych, filmów, programów telewizyjnych i komiksów. Możesz nie tylko wypożyczać muzykę, filmy i tytuły programów telewizyjnych na swój Fire Stick oraz oglądać i słuchać ich na telewizorze, ale aplikacja umożliwia także czytanie e-booków i komiksów na smartfonie, tablecie i komputerze.

Wybór zapasów jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i bez opłat za opóźnienia, można go wstrzymać do zakończenia. Przesyłanie strumieniowe jest natychmiastowe i nie będziesz musiał czekać, aż ktoś „odda Ci” e-booka przed Tobą. Tylko upewnij się, że masz pod ręką swoją kartę biblioteczną!

2. Haystack

Dodawanie źródeł wiadomości z całego świata, Alpaka to świetny sposób na pozostawanie w kontakcie z wydarzeniami na świecie bezpośrednio z Fire Stick.

Najlepsze aplikacje Fire Stick Haystack

Wśród wiadomości lokalnych, krajowych i międzynarodowych można znaleźć aktualizacje od gigantów medialnych, takich jak FOX, CNN, AP, BBC, NYTimes, MSNBC i nie tylko. W sumie istnieje ponad 300 źródeł z całego świata zebranych za pośrednictwem Haystack. Czy chcesz ograniczyć słuchanie do bardziej zdefiniowanego tematu? Istnieją centra wydarzeń bieżących, polityki, technologii, biznesu, rozrywki, finansów i nie tylko. Wybierz tematy, kategorie i źródła, które chcesz śledzić, a Haystack zrobi resztę, aby wybrać opcje za Ciebie.

Czytać  Jak sprawdzić żywotność baterii AirPods

3. Downloader

Zaawansowani użytkownicy Amazon Fire Stick wiedzą, że Amazon App Store to wierzchołek góry lodowej. Pobieranie z boku jest najlepiej znane jako sposób pobierania aplikacji i plików z innych źródeł na kartę Fire Stick. Aby to zrobić, będziesz potrzebować aplikacji typu Downloader.

Najlepsze aplikacje do pobierania Fire Stick 1

Możesz myśleć o tym jako o rodzaju przeglądarki, która umożliwia wyszukiwanie aplikacji, które nie są wstępnie załadowane w domyślnym sklepie Amazon i które nadal będą działać na Fire Stick. Będziesz musiał znaleźć pliki APK gdzieś w Internecie, ale robiąc to, możesz wykładniczo rozszerzyć możliwości karty Fire Stick. Wszystko, od gier po inne usługi przesyłania strumieniowego, można przesłać i wykorzystać w ciągu kilku minut.

4. Plex

Prawdopodobnie masz już na komputerze sporo treści multimedialnych, które chciałbyś przesłać strumieniowo do telewizora. Wchodzić Plex. Wszystko, od filmów, programów telewizyjnych, zdjęć i domowych filmów wideo, można przesyłać strumieniowo bezpośrednio z telewizora do karty Fire Stick i telewizora za pomocą Plex.

Najlepsze aplikacje Fire Stick Plex

Działając zasadniczo jako metoda zdalnego dostępu do osobistej biblioteki multimediów, Plex jest bardzo popularną aplikacją i jedną z najlepszych do zdalnego przesyłania strumieniowego. Plex zawiera również ponad 80 bezpłatnych kanałów programowania na żywo. Wymaga nieco wcześniejszej konfiguracji dla serwera multimediów, ale bezpłatna aplikacja jest pełna możliwości. Zanurz się w aplikacji jeszcze bardziej dzięki Plex Pass i odblokuj jeszcze więcej możliwości.

5. Skurcz

Gracze prawdopodobnie są już dobrze zaznajomieni Skurcz i duży wybór transmisji z gier wideo.

Najlepsze aplikacje Fire Stick Twitch

Nieruchomość należąca do Amazona, Twitch wyrzeźbił ogromną niszę w przestrzeni przesyłania strumieniowego gier wideo i nie bez powodu. Możesz oglądać innych graczy grających we wszystko, od Minecrafta, Fortnite, Call of Duty, FIFA i we wszystko pomiędzy każdą minutą każdego dnia.

W aplikacji brakuje niektórych funkcji witryny, ale jest w porządku, biorąc pod uwagę, że możesz oglądać gry na największym ekranie w domu. Poruszanie się po aplikacji jest niezwykle intuicyjne i nie wymaga prawie żadnej nauki, więc możesz wskoczyć bezpośrednio do strumienia. Oprócz transmisji z gier wideo regularne partnerstwa z twórcami gier wideo i partnerami sprawiają, że treści są jeszcze przyjemniejsze.

Czytać  Jak korzystać z klawiatury Apple Magic Keyboard na iPada

Ostatnia uwaga

Nasza lista najlepszych aplikacji dla Amazon Fire Stick nie jest jednoznaczna, ponieważ w sklepie Amazon Store wciąż jest wiele przydatnych aplikacji. Mamy nadzieję, że każda z tych aplikacji daje wyobrażenie o tym, jak potężny i zabawny może być Fire Stick. Jeśli decydujesz się między Fire Stick a Chromecastem, sprawdź nasze porównanie tutaj.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?