4 najlepsze strony do oceniania nauczycieli online

4 najlepsze strony do oceniania nauczycieli online

Witryny z ocenami nauczycieli mogą być mieszaną torbą. Czasami dostarczają przydatnych informacji o tym, jak kurs działa i czego się spodziewać, jeśli go wybierzesz. Czasami są po prostu śmietnikami, aby uczniowie mogli dać upust swojej frustracji, niezależnie od tego, czy nauczyciel jest naprawdę dobry, czy nie. Tak czy inaczej, te strony są jednymi z najlepszych, które pomagają oceniać nauczycieli, czytać oceny nauczycieli i określać, które kursy wybrać w następnym semestrze. Przyjrzyjmy się najlepszym witrynom, na których możesz oceniać swoich nauczycieli lub dowiedzieć się więcej o tym, w której klasie będziesz następny.

1. Oceń moich nauczycieli

Od momentu powstania Oceń moich nauczycieli Zmieniał właścicieli pomiędzy różnymi właścicielami. Został przeprojektowany przez nowych właścicieli, więc różni się od tego, co ludzie pamiętają z przeszłości.

Nauczyciele oceniają moich nauczycieli

Oceń moich nauczycieli próbował zablokować negatywne komentarze uczniów, dzieląc je na kwestionariusz. Uczniowie nie mogli bezpośrednio powiedzieć, co jest dobre, a co złe, ale mogli sprawić, by ich głos był słyszalny poprzez zadane pytania.

Jednak ostatnio RMT otworzyło się na komentarze po popularnym popycie. Mimo to zaostrzają wytyczne, aby wyeliminować nadmiernie negatywne komentarze.

Jeśli chodzi o samą stronę, możesz znaleźć szkoły i kursy według kraju. Gdy już znajdziesz swoją szkołę i/lub nauczyciela, możesz przeczytać, co myślą o niej inni ludzie, poprzez ich odpowiedzi w kwestionariuszu.

2. Oceń moich nauczycieli

Jeśli chcesz zobaczyć więcej osobistych komentarzy uczniów, spróbuj Oceń moich nauczycieli. W przeciwieństwie do poprzedniego wpisu, ta strona internetowa pozwala ludziom na osobiste komentarze na temat każdego nauczyciela.

Nauczyciele kwalifikacji nauczycieli

Działa to jednak jak miecz obosieczny. Kiedy zrobisz to dobrze, możesz znaleźć dobre, konstruktywne recenzje od nauczycieli i sposób ich pracy. Kiedy nie są dobrze zrobione, staje się wysypiskiem niezadowolonych uczniów, którzy źle mówią o nauczycielach, gdy czują się skrzywdzeni.

Czytać  Sprzęt, którego potrzebujesz, aby być gotowym na wirtualną rzeczywistość

Zresztą warto to sprawdzić, choćby po to, żeby zobaczyć, co mówią ludzie. Staraj się ignorować wszelkie komentarze, które brzmią jak uczeń, który myślał, że zawiódł z winy nauczyciela, a nie z Twojej własnej!

Należy zwrócić uwagę na jedną rzecz dotyczącą oceniania moich nauczycieli przed jej użyciem: jakiś czas temu mieli oni „atrakcyjną” ocenę, w której uczniowie mogli ocenić, jak atrakcyjni są ich nauczyciele. Zostało to od tego czasu usunięte, ale warto zauważyć, aby pokazać, jakie standardy miała ta strona!

3. Oceń swojego nauczyciela

stosunkowo mało znane wejście w niszę kwalifikacyjną nauczycieli, Oceń swojego nauczyciela jest brytyjską platformą pośrednią między tymi dwoma powyższymi. Prosi o sześć ocen za różne aspekty w stylu quizu, ale także pozwala uczniowi ręcznie wprowadzić zalety i wady nauczyciela.

Nauczyciel kwalifikacji nauczycielskich

To, co sprawia, że ​​ta strona jest dobra, to sposób, w jaki wyróżnia najlepszych profesorów w instytucji. Podczas wyszukiwania konkretnej szkoły witryna poinformuje Cię, kto jest pięcioma najwyżej ocenianymi nauczycielami. Ułatwia to zidentyfikowanie najlepszych z najlepszych i zapewnia dobre wykształcenie.

4. Koofery

Z blisko 2 milionami studentów zarejestrowanych na stronie, Koofers to kolejna świetna opcja do przeglądania (lub podglądu) swoich nauczycieli. Witryna daje nie tylko możliwość przeglądania nauczycieli, ale także umożliwia znalezienie staży, testów praktycznych i nie tylko.

Najlepsze strony do oceniania nauczycieli Koofers

Znalezienie najlepszych nauczycieli nie jest łatwym zadaniem, ale Koofers to kolejne solidne źródło, dzięki któremu nie zostaniesz wciągnięty w klasę, której szybko pożałujesz. Rejestracja jest bezpłatna i dokładnie to chce usłyszeć student.

Kto robi dyplom?

Witryny z ocenami nauczycieli mogą być pomocnym narzędziem w znalezieniu właściwej edukacji lub złośliwym miejscem, w którym ludzie mogą wyładować swoje frustracje i obrażać nauczycieli za ich plecami. Chociaż nie ma wielu stron internetowych dla nauczycieli, te, które istnieją, wydają się porządkować ich działania.

Czytać  Jak ponownie uruchomić iPhone'a i iPada

Chociaż istnieją witryny z ocenami nauczycieli, istnieją również witryny do tworzenia ankiet, zadawania pytań i grania w gry planszowe online ze znajomymi.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?