4 bezpłatne narzędzia online do dodawania sygnału cenzury do filmów na YouTube

Youtube Censor Featured Image (1)

Istnieje kilka bezpłatnych narzędzi online, których możesz teraz używać do cenzurowania części swoich filmów na YouTube. Niezależnie od tego, czy jest to przypadkowe przekleństwo w Twojej transmisji na żywo, czy drobny błąd edycyjny, te narzędzia online pomogą Ci ukryć te oszustwa.

1.Wofox

Jeśli jesteś menedżerem treści w mediach społecznościowych, pokochasz to wofox za najwyższej klasy funkcje, w tym edytor wideo online. Daje Ci ogólną kontrolę nad tym, która część Twojego filmu w YouTube jest ocenzurowana, oprócz innych narzędzi do edycji.

Zalety:

 • Absolutnie wolny
 • Działa zarówno w systemie Windows, jak i Mac.
 • Przyjazny interfejs użytkownika

Cons:

 • Reklamy na stronie edycji rozpraszają uwagę
 • Wbudowany sygnał dźwiękowy jest za krótki
 • Dłuższy czas odtwarzania wideo

Jak cenzurować wideo z YouTube za pomocą Wofox

 1. Prześlij swój film do Strona internetowa.
wofox krok 1
 1. Znajdź część filmu, którą chcesz ocenzurować.

Wskazówka dla profesjonalistów: Działa szybciej, jeśli znasz już dokładną sygnaturę czasową tego konkretnego momentu w filmie, zanim go prześlesz.

wofox krok 2
 1. Kliknij przycisk „Bleep” w panelu „Wybierz efekt dźwiękowy”, aby automatycznie dodać sygnał dźwiękowy o wybranej sygnaturze czasowej. Jeśli nie jest prawidłowo wyrównany, możesz ręcznie dostosować czas. Do przesłanego filmu możesz dodać nieograniczoną liczbę sygnałów dźwiękowych.
wofox krok 3
 1. Alternatywnie możesz załadować dłuższy niestandardowy sygnał dźwiękowy na wypadek, gdyby długa część wymagała cenzury, dotykając przycisku pod efektami dźwiękowymi. Możesz pobrać bezpłatny plik MP3 z różnych witryn internetowych.
wofox krok 4
 1. Przejrzyj cały film po dodaniu sygnałów dźwiękowych do żądanych znaczników czasu.
 2. Kliknij „Pobierz”, jeśli jesteś zadowolony, co przeniesie Cię na nową stronę, na której Twój film zostanie przetworzony.
Wofox Krok 5
 1. Poczekaj na przetworzenie filmu. To zajmie trochę czasu, w zależności od długości filmu i szybkości połączenia internetowego.
Wofox Krok 6
 1. Po zakończeniu będziesz mógł pobrać plik na swój komputer w wybranej lokalizacji. Naciśnij przycisk „Pobierz”, aby rozpocząć.

2. VEED.IO

Inną najwyższej klasy aplikacją cenzury, której możesz użyć w tym celu, jest VEED.IO. Jego strona główna obiecuje „łatwą edycję wideo”. Jedną z wielu jego funkcji jest możliwość dodawania sygnałów dźwiękowych do filmów, aby były one odpowiednie dla wszystkich subskrybentów YouTube.

Zalety:

 • Wiele narzędzi do edycji
 • Szybki czas renderowania

Cons:

 • Wyeksportowane wideo ma znak wodny dla osób bez subskrypcji
 • Skłonny do blokowania stron
 • Większe filmy przesłane z komputera wymagają czasu, aby się załadować

Jak cenzurować wideo YouTube za pomocą VEED.IO

Przed edycją wideo na VEED.IO pamiętaj, że musisz wcześniej pobrać bezpłatny dźwięk cenzora, ponieważ usługa nie oferuje własnej biblioteki dźwięków.

 1. Otwórz Veed.io w wybranej przez siebie przeglądarce na swoim komputerze.
 2. Kliknij „Rozpocznij” w prawym górnym rogu strony głównej VEED.IO. Po kliknięciu przeniesie Cię na nową stronę, na której zostaniesz poproszony o przesłanie pliku wideo, który chcesz edytować.
Wideo krok 1
 1. Prześlij swój film. Masz cztery opcje do wyboru: prześlij wideo z komputera, nagraj wideo, uzyskaj dostęp przez Dropbox lub użyj adresu URL YouTube.
Zobacz krok 2
 1. Przejdź do dokładnego znacznika czasu, który chcesz cenzurować, przeciągając niebieską strzałkę u dołu filmu.
Zobacz krok 3
 1. Kliknij „Załaduj” i „Załaduj dźwięk” znajdujące się w lewym panelu okna. Spowoduje to załadowanie sygnału dźwiękowego.
Obejrzyj krok 4
 1. Pobrany wcześniej plik MP3 zostanie dodany dokładnie w miejscu, w którym umieściłeś niebieską ikonę, tuż pod warstwą wideo. Możesz jednak ręcznie przeciągnąć plik, jeśli potrzebujesz korekty.
Obejrzyj krok 5
 1. Jeśli istnieje wiele przypadków, w których potrzebujesz sygnału dźwiękowego, kliknij prawym przyciskiem myszy plik audio i kliknij „Kopiuj”, przejdź do żądanego znacznika czasu, kliknij prawym przyciskiem myszy i kliknij „Wklej”.
Obejrzyj krok 6
 1. Aby nadać ocenzurowanej edycji profesjonalny wygląd, przyklej kilka emotikonów lub kształtów do ust obiektu i dopasuj je do sygnału dźwiękowego. Aby dodać kształty i emotikony, kliknij „Elementy” w lewym panelu ekranu. Wybierz emotikon i zmień rozmiar.
Obejrzyj krok 7
 1. Gdy wszystko jest w porządku, kliknij „Eksportuj” w prawym górnym rogu ekranu, aby zapisać wideo. Przetwarzanie zajmie kilka minut. Gdy skończysz, kliknij „Pobierz” i zapisz go na swoim komputerze.
Obejrzyj krok 8

3.Kapwing

Kapwing to kolejne świetne narzędzie online, które pozwala kreatywnie edytować wideo i dodawać efekty dźwiękowe i prostą grafikę. Ponieważ jest to narzędzie do edycji wideo online, dodanie sygnału dźwiękowego do cenzury wideo na YouTube będzie jak spacer po parku. Po zarejestrowaniu darmowego konta możesz zacząć od razu.

Czytać  Jak pobrać zawartość Netflix do oglądania w trybie offline

Zalety:

 • Czysty interfejs użytkownika
 • Narzędzia są podobne do profesjonalnego oprogramowania do edycji wideo

Cons:

 • Interfejs użytkownika ma krzywą uczenia się.
 • Filmy mają duży znak wodny dla osób bez subskrypcji
 • Nie można go wyeksportować, jeśli wideo trwa pięć minut.

Jak cenzurować swój film na YouTube za pomocą Kapwing

Podobnie jak w przypadku poprzedniego narzędzia, przed rozpoczęciem edycji wideo konieczne będzie pobranie sygnału redakcyjnego, aby proces ten przebiegł płynnie.

 1. Kliknij „Utwórz nowy projekt”.
Kapwing Krok 1
 1. Będziesz mieć dwie możliwości edycji wideo: prześlij pliki z komputera lub wklej adres URL z YouTube. Plik z Dysku Google lub Zdjęć Google też będzie działał. Wybierz to, co jest dla Ciebie odpowiednie i wygodne.
Kapwing Krok 2
 1. Przejdź do części filmu, którą chcesz ocenzurować.
 2. Wybierz godzinę, o której ma się rozpocząć, a następnie kliknij TAk na klawiaturze, aby zaznaczyć punkt początkowy.
kapwing krok 3
 1. Przewiń do końca sekcji i kliknij TAk aby zaznaczyć punkt końcowy.
 1. Kliknij część, która wymaga cenzurowania (między dwoma punktami przyciągania), która jest podświetlona żółtym konturem. Kliknięcie go spowoduje również zmianę prawego okienka w okienko edycji.
kapwing krok 4
 1. W panelu Edytuj po prawej stronie ekranu ustaw głośność na 0, aby wyciszyć nieodpowiednie słowa.
Kapwing Krok 5
 1. Załaduj sygnał dźwiękowy, klikając Audio na pasku narzędzi po lewej stronie ekranu. Po przesłaniu plik zostanie automatycznie umieszczony w nowej warstwie pod filmem.
Kapwing Krok 6
 1. Przeciągnij dźwięk do części, którą zamierzasz zredagować. Pamiętaj, że możesz to zrobić wiele razy w całym filmie. Powtórz kroki od 3 do 7 tyle razy, ile to konieczne.
kapwing krok 7
 1. Kliknij „Eksportuj wideo”, aby zapisać wideo.
Kapwing Krok 8

4. Luźniejszy

Cenzurowanie wideo z YouTube nie ogranicza się tylko do zmiany lub edycji dźwięku. Niektóre mogą nadal wymagać edycji w przypadku nieprzyzwoitych lub niechcianych elementów uchwyconych w aparacie. Można to zrobić, zamazując dowolną część filmu na YouTube lub dodając do niego mozaiki. Istnieją narzędzia online, które mogą Ci w tym pomóc, takie jak: flixer.

Czytać  4 rzeczy do zrobienia natychmiast, jeśli zostałeś oszukany

Zalety:

 • Posiada historię wersji do śledzenia historii edycji
 • Interfejs użytkownika jest przejrzysty i łatwy w nawigacji.
 • Wiele opcji dla źródła wideo

Cons:

 • Renderowanie jest podatne na awarie
 • Niektóre źródła wideo są błędne
 • Znak wodny jest za duży dla renderowanego wideo

Jak rozmazać fragmenty filmu za pomocą Flixiera

 1. Na stronie głównej Flixier kliknij „Wybierz wideo”.
Flixer Krok 1 1
 1. Prześlij swój film. Przeglądaj z opcji takich jak Dysk Google, Dropbox lub pliki na komputerze.
Flixer Krok 2
 1. Kliknij dwukrotnie przesłany plik, który znajduje się w panelu Biblioteka po prawej stronie ekranu. Film wypełni warstwę i panele podglądu.
Flixer Krok 3
 1. Kliknij „Kształty” na pasku narzędzi.
Flixer Krok 4
 1. Kliknij strzałkę w dół i wybierz „Maska kwadratowa”.
 2. Po kliknięciu nad filmem zostanie utworzona nowa warstwa. Możesz przeciągnąć to do żądanej części wideo, którą chcesz zamazać. Możesz także przeciągnąć go, aby dostosować długość maski.
Flixer Krok 5
 1. Wybierz „Rozmycie” w prawym panelu ekranu, aby dodać efekt rozmycia do sekcji wideo, w której umieściłeś kwadratową maskę.
Flixer Krok 6
 1. Kliknij „Eksportuj”, aby zapisać wideo z już dodanym efektem rozmycia.
Flixer Krok 7

Częste pytania

1. Skąd mogę pobrać sygnały cenzury online?

Istnieje wiele zasobów internetowych, do których można uzyskać dostęp do pobierania sygnałów dźwiękowych cenzury. Te witryny obejmują soundjay.com oraz mojeinstanty.com. Jeśli chcesz dłuższego sygnału dźwiękowego, możesz pobrać plik MP3 z soundeffectsplus.com.

2. Jak rozwiązać ciągłe awarie przeglądarki podczas edycji wideo?

Niezawodność tych internetowych narzędzi do edycji zmniejsza się, jeśli umieścisz na osi czasu zbyt dużo materiałów do edycji (efekty dźwiękowe, wideo, obrazy). W związku z tym, jeśli Twoja oś czasu jest ich pełna, prawdopodobnie ulegnie awarii. Aby rozwiązać ten problem, musisz zminimalizować ilość przesyłanych materiałów edycyjnych.

Czy ten artykuł jest przydatny?