3 najlepsze rozszerzenia pulpitu zdalnego dla Chrome

3 najlepsze rozszerzenia pulpitu zdalnego dla Chrome

Nie wiedziałbyś o tym, ale Chrome jest w rzeczywistości bardzo potężną platformą dla programistów aplikacji. Przez lata powstało wiele aplikacji, które działają bezpośrednio na Chrome. Aplikacje pulpitu zdalnego nie różnią się. Istnieje cała grupa aplikacji Chrome, które umożliwiają zdalne łączenie się z komputerami i sterowanie nimi.

Możesz zauważyć, że popularne rozszerzenie VNC Viewer dla Chrome nie znajduje się już na tej liście. Dzieje się tak, ponieważ programista przestał obsługiwać rozszerzenie Chrome i nie jest już dostępne w Chrome Web Store. (Nadal możesz uzyskać VNC Viewer dla większości platform za pośrednictwem Twoja oficjalna strona internetowa.)

Pomijając to, oto najlepsze rozszerzenia zdalnego pulpitu dla Chrome!

1. Pulpit zdalny Chrome

Użytkownicy szukający najłatwiejszego i najszybszego sposobu na dostęp do zdalnego komputera z Chrome powinni rozważyć użycie Oficjalny klient zdalnego pulpitu Google. Ułatwia łączenie się ze zdalnymi komputerami. Obsługiwane są wszystkie główne systemy operacyjne (warianty macOS i Linux).

Najlepsze rozszerzenia pulpitu zdalnego Pulpit zdalny Chrome

Pulpit zdalny Chrome ułatwia udostępnianie własnego komputera lub uzyskiwanie dostępu do cudzego komputera bezpośrednio przez internet, a nawet obsługuje tworzenie pinów w celu szybszego dostępu. Jeśli chodzi o narzędzia zdalnego pulpitu dla Chrome, oficjalny klient jest zdecydowanie najlepszy i każdy powinien sprawdzić.

2. Zdalny pulpit Teamviewer

Teamviewer to nazwa, którą wszyscy znają i nie bez powodu – istnieją już od dłuższego czasu i pomagają wielu ludziom uzyskać zdalny dostęp do komputerów na całym świecie (i są od lat). Za pomocą tego programu można uzyskać dostęp do kontaktów, komputerów, obsługi czatu Teamviewer i nie tylko.

Najlepsze rozszerzenia pulpitu zdalnego Chrome Teamviewer

Osoby, które chcą uzyskać dostęp lub udostępniać komputery, mogą wybrać tę aplikację dla Chrome. Dlaczego? Wszyscy słyszeli o Teamviewerze iz tego powodu wiele osób już go zainstalowało w swoim systemie. Oznacza to, że użytkownicy po drugiej stronie nie będą musieli zmieniać swojego przepływu pracy, a możliwość zdalnego dostępu do komputerów można uzyskać w Chrome.

Czytać  Instagram nie działa? Oto 10 sposobów, aby to naprawić

3. Bezpłatne zdalne sterowanie Zoho Assist

Zdalny dostęp do komputerów może być kłopotliwy, zwłaszcza gdy osoba potrzebująca pomocy nie chce majstrować przy programach, aby wszystko działało. Oto co Bezpłatny pilot zdalnego sterowania Zoho Robi to lepiej. Jest to bezpłatne narzędzie zdalnej pomocy dla Chrome i działa zupełnie inaczej niż inne aplikacje z tej listy.

Najlepsze rozszerzenia pulpitu zdalnego Chrome Zoho

Gdy klikniesz aplikację na pasku Chrome, zostaniesz poproszony o wypełnienie wiadomości e-mail. Stamtąd zdalny użytkownik otrzymuje łącze umożliwiające dołączenie do sesji udostępniania. Dobrą rzeczą jest to, że łącze Zoho Assist poprowadzi użytkownika przez szczegółowy proces instalacji programu i dołączenia do połączenia.

Oprócz niesamowitej łatwości użytkowania Zoho Assist obsługuje wszystkie podstawowe narzędzia, których można oczekiwać od profesjonalnego narzędzia do zdalnego pulpitu (czat, pełny ekran, ustawienia rozdzielczości itp.).

Choć może to być żmudne, aplikacje zdalnego pulpitu są darem niebios, zwłaszcza gdy można je łatwo zainstalować bezpośrednio w przeglądarce. Jeśli szukasz więcej rozszerzeń, zapoznaj się z naszą listą najlepszych rozszerzeń czytników dla Chrome lub tą fajną grupą rozszerzeń, które automatyzują nudne zadania przeglądania.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?