15 zabawnych memów internetowych, które rozśmieszą Cię w tym tygodniu

15 zabawnych memów internetowych, które rozśmieszą Cię w tym tygodniu

Ponieważ świat wydaje się ostatnio pełen złych wiadomości, wszyscy możemy użyć czegoś, aby się śmiać. Aby to zrobić, przeszukaliśmy sieć i znaleźliśmy jedne z najlepszych zabawnych memów w Internecie, które rozśmieszą wszystkich. Niektóre z najlepszych memów nie miały nic wspólnego z żadną z głównych historii mody. To jedne z najlepszych memów, z których będziesz się śmiać w tym tygodniu.

1. Niezwyciężony

Śmieszne Memy Internetowe Niezwyciężony 1

Jako jeden z najlepszych programów w tej chwili, Niezwyciężony jest darem memu który ciągle daje. Ta scena jest jedną z najbardziej kultowych w serii i zrodziła niezliczone odmiany, ponieważ mem szybko wspiął się na szczyt sfery społecznej. Nie ma dziś spoilerów, ale „bitwa” ojca z synem była jednym z najbardziej urzekających momentów telewizyjnych, jakie widzieliśmy do tej pory w 2021 roku.

2. Niezwyciężona część druga

Śmieszne memy internetowe Niezwyciężone, część druga

Pomyśl znak, pomyśl„To kolejny słynny moment z końca pierwszego sezonu Invincible. Parodiowany na wiele sposobów, ostateczny mem bitwy ojciec-syn prawdopodobnie potrwa do następnego sezonu. Widziany tutaj parodiujący bitwę Obi-Wana / Anakina Skywalkera, łatwo jest wskoczyć do niezliczonych scen filmowych, co mówi, dlaczego ten mem może trwać tak długo, jak Vultrimity na ziemi.

3. Prequele Gwiezdnych Wojen

Śmieszne memy internetowe Invincible Starwars Prequel

W świecie memów Gwiezdnych Wojen nie ma wielu pewników, z wyjątkiem prequeli. Jest to tak prawdziwe, że zrodził własny pełny subreddit at r / prequelmemy. Oglądanie Anakina i Padme w filmach było, w zależności od punktu widzenia prequela, nieco żenujące. Biorąc to pod uwagę, do dziś daje nam śmieszne memy, więc nie jest tak źle, prawda?

4. Taśma „kaczka”

Śmieszne internetowe memy kaczka taśma

Wesoły! To najlepszy sposób, aby opisz ten mem. Początkowo nie jest jasne, czy pochodzi z filmu, czy z prawdziwej sceny, jeśli chodzi o sam obraz, ale tak czy inaczej, jest to naprawdę zabawna wiadomość, która prawdopodobnie przekonuje więcej niż kilka osób, że jest prawdziwa.

5. Powiększ Kot

Śmieszne memy internetowe Invincible Zoomcat

Wszyscy byliśmy tam w tym nowym świecie zdalnym / pracy z domu. Przycisk wyciszania nie działa, jesteśmy przed kamerą i nie zdajemy sobie z tego sprawy, lub w przypadku tego prawnika nie pamiętamy o zmianie obrazu tła. Jako ktoś, kto konsekwentnie używa zabawnego tła w Zoom, łatwo o tym zapomnieć. Jesteś pewny, to jest mem prawnik Nie zapomnę wkrótce

Czytać  Jak przeszukiwać Facebooka w poszukiwaniu osób, postów, firm i nie tylko

6. Urząd

Śmieszne Memy Internetowe Niezwyciężony Theoffice

Bezczelny mężczyzna z programu telewizyjnego Biuro jest dojrzała postać do memów, a Internet nie zawodzi. Jako ktoś, kto niepotrzebnie używa wykrzykników w swoim piśmie, ten mem naprawdę wraca do domu. Oczywiście możesz zastąpić trochę wyglądem Stanleya „Chcę być wszędzie, ale nie tutaj” i sprawić, by to zadziałało.

7. Supermarket

Śmieszne Memy Internetowe

Pogoda to może być mem Aby utrzymać porządek w alejkach supermarketów, musi to być coś, co jest wdrażane. Alejki supermarketów są jak Dziki Zachód i zaciekła bitwa. Posiadanie czystych pasów znacznie przyczyniłoby się do zadowolenia wszystkich i zakupów. Zróbmy to.

8. Święta

Śmieszne Memy Internetowe

Ponieważ w 2021 r. zaczynamy odnajdywać nową normalność, co, mamy nadzieję, będzie początkiem końca pandemii COVID, wakacje są czymś, czego wszyscy potrzebujemy. To Memy Disneya Odnosi się to do każdego urlopu i powszechnie prawdą jest, że wszyscy rodzice boją się rachunku karty kredytowej po wakacjach.

9. Mayweather Logan

Śmieszne Memy Internetowe Mayweather

Podczas gdy wszyscy spodziewali się, że ta walka będzie jednostronna, okazało się, że nie jest. Nic z tego nie umniejsza imponującej kariery Mayweathera, ale jeśli nie dostaliśmy nic innego od from walcz z tym memem, zgadzamy się z tym.

10. Titanic

Śmieszne Memy Internetowe

To jedna z najbardziej kultowych scen z filmu Titanic i wspaniale jest zobaczyć ją na żywo. z filmu jak mem. Z drugiej strony przesłanie tego memu jest absolutnie prawdziwe. Łatwo policzyć, ile razy obejrzałeś coś w sieci, co chciałeś zapamiętać na później, aby nigdy więcej tego nie zobaczyć. Gdybyśmy tylko mieli dolara za każdym razem, gdy to się stało.

11. Grafika gier wideo

Zabawna grafika gier wideo z memami internetowymi

Gry retro zdecydowanie mają chwilę w ostatnich latach, a ten mem pochodzi z lepszych czasów. Zanim zaczniemy martwić się o Xbox vs. PlayStation, był czas, kiedy konkurencja wydawała się czystsza. Nintendo, Sega i PlayStation próbowały w każdy możliwy sposób skłonić nas do zakupu ich konsol. Bez względu na to, jaką konsolę kupiłeś, najważniejszą atrakcją były piłkarskie gry wideo z lat 90. i początku XXI wieku. Tak dobra, jak grafika jest dzisiaj, nie można jej porównać z zabawą z gier z minionych lat.

Czytać  Co to jest Apple Lossless Music i jakie urządzenia są obsługiwane?

12. Gry wieloosobowe

Śmieszne memy internetowe dla wielu graczy

Dwa memy „Biuro” w jednym artykule? To jest znak dobrego show. W tym przypadku Jim i jego tablica mogą zapewnić niemal nieograniczone możliwości napisania czegokolwiek. Jednak, ten konkretny mem to naprawdę rezonuje, ponieważ jest to absolutnie prawdziwe.

13. Otwory wentylacyjne

Śmieszne Memy Internetowe

To prawda, i to nie tylko w przypadku otworów wentylacyjnych. Filmy są dość sensacyjne, co jest sarkastycznym przyznaniem. Powiedział to ten mem jest naprawdę zabawny ponieważ kreśli obraz tego, jak wiele jesteśmy gotowi zaakceptować z Hollywood.

14. Czas TV

Śmieszne Memy Internetowe

Jest tak wiele wierny temu memowi, nie wiadomo, od czego zacząć. To kompletna gra umysłowa, w której myślisz o tym, jak szybko możesz zawiesić pokaz w porównaniu z ilością czasu spędzonego na filmie. Jeśli ktoś może pomóc wyjaśnić nastawienie, które za tym stoi, byłoby wspaniale wiedzieć, ponieważ jest to w 100% prawda.

15. Michael Jordan

Śmieszne Memy Internetowe Thanos

Bez względu na to, jak dawno wyemitowano Ostatni taniec, memy Michaela Jordana z tej 10-odcinkowej serii będą żyć wiecznie. Pozostaje jednym z najbardziej uznanych sportowców i osobistości w historii, Komentarze Jordana do tego filmu nigdy nie opuści ducha czasu. Sparować Thanosa i Jordana razem? To zapałka stworzona w niebie.

Kończący się

Znajdowanie najlepszych memów każdego tygodnia to jedno z najzabawniejszych zadań, jakie możesz wykonać. Lista przezabawnych memów internetowych jest prawie nieskończona. Poczucie humoru twórców memów na całym świecie nigdy nie przestaje nas zadziwiać i rozśmieszać. Jaki jest twój ulubiony mem w tym tygodniu?

.

Czy ten artykuł jest przydatny?