14 zabawnych gier offline do grania na telefonie

14 zabawnych gier offline do grania na telefonie

Jednym z najlepszych aspektów gier mobilnych jest to, że można w nie grać zawsze i często w dowolnym miejscu. Dotyczy to zwłaszcza gier, które nie wymagają do grania połączenia Wi-Fi lub komórkowego. Podczas gdy popularne tytuły mobilne, takie jak PUBG, Fortnite i Roblox, wymagają połączenia danych do grania, więc nie są dostępne w trybie offline, wciąż istnieją fajne gry offline na Androida i iOS, które nie wymagają absolutnie żadnego połączenia z Internetem. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych.

1. Gra dinozaurów Google

Odwieczna ulubiona gra „offline”, Google Dinosaur Game, jest tak prosta, jak się wydaje. Otwórz Chrome na swoim Androidzie lub iPhonie, wpisz chrom: // dino, dotknij dinozaura i zacznij. W miarę postępów w grze dotknij ekranu, aby dinozaur przeskoczył nad kaktusami.

Zabawne gry offline Telefon Google Dinosaur

Wraz ze wzrostem wyniku zwiększa się prędkość poruszania się ekranu i jego odbicia. Możesz nawet ustawić Chrome Dino jako widżet na ekranie głównym iPhone’a. Osobno spójrz na ChromeDino.com jako alternatywny sposób na grę mobilną, jeśli Chrome nie jest zainstalowany na smartfonie.

2. Miasto kieszonkowe

Miasto kieszonkowe (iPhone/Android) to fantastyczna gra offline dla graczy, którzy lubią budować miasto, opodatkować mieszkańców i dawać im piękne miejsca do odwiedzenia. To wszystko, co wiesz i kochasz w SimCity, bez zbytniego puchu.

Śmieszne gry offline Telefon Pocket City 1

Odblokuj nowe treści w miarę postępów w grze i znajdź odpowiednią równowagę podatkową, aby móc finansować nowe centra rozrywki i zapewnić każdemu transport publiczny. Jednorazowy koszt 2,99 USD gwarantuje, że na zawsze pozostaniesz z dala od mikrotransakcji i zakupów w aplikacji.

3. Martwe komórki

Jeden z najbardziej chwalonych tytułów gier mobilnych, Dead Cells (Android/iPhone) to niesamowicie fajna gra. Będziesz potrzebować kocich refleksów przy sterowaniu. Kosztuje 8,99 USD przed zakupem w aplikacji za dodatkową zawartość gry.

Zabawne gry offline Kopiuj martwe połączenia telefoniczne

Zapewniamy, że Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, ponieważ na pasku stanu znajduje się limit zdrowia, a po jego wyczerpaniu musisz ponownie rozpocząć grę. Dobrą wiadomością jest to, że rozgrywka nie jest liniowa, więc nie ma dwóch takich samych gier.

4. Plaga, Inc.

Jasne, tytuł o nazwie Plague, Inc. (iPhone/Android) wydaje się nieco drażliwy, biorąc pod uwagę obecny globalny klimat, ale zapewniamy, że gra została wydana na długo przed tym, jak COVID stał się powszechnym słowem. W tym tytule twoją misją, jeśli zdecydujesz się ją zaakceptować, jest zainfekowanie świata patogenem.

Zabawne gry offline Telefon Plague Inc

Jeśli możesz odpuścić ton prawdziwego świata, ten tytuł offline to świetna zabawa i świetna wartość powtórek. Jest dobry powód, dla którego gra konsekwentnie znajduje się w pobliżu lub na szczycie zarówno Google Play, jak i Apple App Store od czasu jej premiery.

5. GRID Autosport

Jeśli chodzi o gry wyścigowe na urządzenia mobilne, nie ma tytułu, który radziłby sobie lepiej niż GRID Autosport (Android/iPhone). Jeśli chcesz czegoś wciągającego, co sprawi, że poczujesz się jak za kierownicą prawdziwego samochodu wyścigowego, to jest to tytuł dla Ciebie.

Zabawne gry offline Wyścigi na telefon

Za 9,99 USD grafika o jakości konsolowej pozwala zasiąść za kierownicą 100 różnych samochodów i takiej samej liczby różnych torów. Grafika jest po prostu znakomita jak na grę, w którą możesz grać na telefonie, a dźwięk z każdego samochodu wydaje się realistyczny. Co najlepsze, nie jest wymagany internet.

Czytać  9 aplikacji mobilnych do łatwego udostępniania lokalizacji rodzinie

6. Odyseja Alta

Odwieczny tytuł „best of”, dzięki popularności swojego poprzednika, Alto’s Odyssey (Android/iPhone) to świetna gra do grania w trybie offline. To, co wydaje się być prostą, niekończącą się grą biegową lub snowboardową, jest w rzeczywistości czymś znacznie trudniejszym. Pomiędzy efektami pogodowymi, takimi jak tęcza i mgła, musisz opanować swój refleks, aby robić postępy.

Śmieszne gry offline Telefon Alto Odyssey

Minimalistyczny design i przyjemny dźwięk są jednocześnie kojące i wciągające. Cała gra o wartości 4,99 $ jest offline i dotyczy to 180 celów, które musisz osiągnąć, aby zostać najlepszym mistrzem snowboardu.

7. Dolina Stardew

Dolina Gwiezdnej Rosy (Android/iPhone) wymaga niewielkiego wprowadzenia ze względu na jego popularność na prawie wszystkich konsolach, komputerach PC i formatach mobilnych. Ta gra o zarządzaniu farmą / wioską jest wielkim hitem. Twoja postać przenosi się na wieś, dziedzicząc pola i ziemie, które muszą zostać przekształcone w dużą farmę.

Zabawne gry offline telefon Stardew Valley

Graj przez kilka minut na raz lub wypróbuj wszystkie 50 godzin gry przed grą za jednym razem. Tak czy inaczej, będziesz hodować, hodować zwierzęta, poślubić partnera i stać się integralną częścią lokalnej społeczności. Stardew Valley to absolutnie jedna z najbardziej wciągających gier na urządzenia mobilne.

8. Grimwalor

Pięknie zaprojektowany i grany, Gimvalor wymaga od ciebie walki „przez hordy ciemności”.

Śmieszne gry offline Telefon Grimvalor

Grafika jest dziś równie piękna, jak w 2018 roku, kiedy gra została wydana. Obsługa kontrolera zewnętrznego tylko zwiększa wartość tytułu. Tę grę można pobrać za darmo pod adresem Android przy zakupie w aplikacji za 6,99 USD. iPhone klienci zapłacą 6,99 USD z góry przy zakupie aplikacji bez biletu.

9. Kingdom Rush Vengeance

Gry typu tower defense kosztują bez liku, ale Ironhide stał się głównym twórcą wybitnych tytułów. Ironhide, twórca Kingdom Rush Vengeance (Android/iPhone), może być szczytem gier mobilnych typu tower defense.

Śmieszne gry offline Phone Kingdom Rush

Za 4,99 USD kreskówkowy charakter gry jest niesamowicie dobrze zrobiony, pozwalając ci walczyć z bohaterami, specjalnymi mocami, wieloma ulepszeniami i większą liczbą wrogów, niż wiesz, co zrobić. Bez niedoboru treści i mnóstwa grywalności, jest to obowiązkowy tytuł offline.

10. Królowa: Wasza Wysokość

Jeśli chodzi o wyjątkowe tytuły gier mobilnych, Reigns: Her Majesty (iPhone/Android) to zdecydowanie jeden z najciekawszych tytułów. Ta przesuwana gra na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prosta. Musisz podejmować krytyczne decyzje, przesuwając palcem w lewo, ale jest o wiele więcej.

Śmieszne gry offline Telefon króluje Jej Wysokość

Każda decyzja, którą podejmiesz, ma wpływ na twój następny wybór, a jeśli nie będziesz ostrożny, twoje panowanie jako król szybko dobiegnie końca. Częste aktualizacje na przestrzeni lat sprawiły, że ten tytuł jest ogromnym sukcesem i, przy 2,99 USD, ma świetną wartość. Czy zdołasz przetrwać tych, którzy chcą cię zrzucić z tronu? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać.

11. Krzyżowa droga

Droga krzyżowa (Android/iPhone) przypomina tę samą rozgrywkę co Frogger, ale ma podobny wygląd wizualny i jest to świetna zabawa. Twój cel jest prosty: poprowadź swoją postać, lub w tym przypadku kurczaka, przez drogę i różne przeszkody przed tobą.

Śmieszne gry offline Telefon Crossy Road

Dostępnych jest ponad 150 postaci, a także drogi, pociągi, rzeki i nie tylko, aby przetestować swój refleks w każdej grze. Gra jest darmowa z dodatkowymi postaciami dostępnymi jako zakup w aplikacji.

Czytać  7 najlepszych bezstratnych odtwarzaczy audio na Androida

12. Dolina Pomników 2

Podobnie jak niektóre inne tytuły z tej listy, Monument Valley 2 (Android/iPhone) nie wymaga wprowadzenia. To kolejna gra, która z łatwością plasuje się jako jeden z najbardziej znanych tytułów mobilnych wszechczasów.

Zabawne gry offline Telefon Monument Valley Two

Wyceniony na 4,99 USD, masz wiele godzin gry w trybie offline. Wydany w 2017 roku jest zdecydowanie starszym tytułem, ale wygląda na to, że gra wcale się nie zestarzała.

13. Grand Theft Auto: San Andreas

Jeden z najlepszych tytułów z serii Grand Theft Auto, San Andreas (Android/iPhone) to najlepsze tytuły GTA na urządzenia mobilne. Co najlepsze, w ogóle nie jest wymagany internet. Grasz jako Carl Johnson i próbujesz poprawić się w mieście pełnym przemocy i korupcji.

Śmieszne gry offline telefon Gta San Andreas

Grafika jest wyjątkowa dla gier mobilnych i ma również opcjonalną obsługę kontrolera. Dostępne jest wsparcie dla dziesiątek modeli na obu platformach i ponad 70 godzin rozgrywki.

14. Gwiezdne wojny: Rycerze Starej Republiki

Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier Star Wars wszech czasów, Star Wars: Knights of the Old Republic (Android/iPhone) jest niezbędna. Cena wejścia 9,99 $ to absolutna okazja w porównaniu do głębokiej rozgrywki.

Zabawne gry Telefon offline Star Wars

Przed Imperium Galaktycznym minęło 4000 lat, a Twoim zadaniem jest poprowadzić grupę bohaterów lub złoczyńców i uratować galaktykę. Czy kiedykolwiek chciałeś zbudować własny miecz świetlny? Teraz możesz.

Częste pytania

1. Ile w sumie jest jeszcze tytułów offline?

Są dziesiątki tysięcy. Zarówno App Store, jak i Play Store są pełne tytułów, które można odtwarzać w trybie offline. Niektóre z nich są dostępne za darmo, podczas gdy inne wymagają zakupu. Obejmują one ogromny zestaw gatunków i przedziałów wiekowych i obejmują wszystko, od szybkich gier po tytuły, w których można zanurzyć się godzinami.

2. Jeśli zapłacę raz, czy muszę zapłacić ponownie?

Jeśli aplikacja ma początkowo jednorazowy zakup, nie będziesz musiał ponownie płacić za całą aplikację. Mogą jednak istnieć oddzielne zakupy w aplikacji, z których możesz skorzystać. Świetnym przykładem jest jednorazowy zakup Kingdom Rush, który zapewnia pełną wersję gry. Jeśli jednak chcesz zwiększyć swoją moc lub szybciej zdobywać bohaterów, możesz zapłacić za mały zakup w aplikacji i przewinąć do przodu.

3. Czy istnieją gry przeznaczone tylko na Androida lub iOS?

Absolutnie. Gry z tej listy obejmują obie platformy, ponieważ ważna jest dostępność międzyplatformowa. Są zdecydowanie gry na wyłączność na platformach, w które nie można grać gdzie indziej, i to też jest dobra rzecz.

Kończący się

Podczas gdy konsole i komputery z pewnością dominują w przestrzeni gier, odrzucanie gier mobilnych jako gorszych byłoby całkowicie błędne. Fakt, że w wiele z nich można grać offline w dowolnym momencie, jest tym bardziej powodem, aby dobrze przyjrzeć się poprzednim tytułom. Nie zapomnij również spojrzeć na najlepsze telefony komórkowe do gier i sprawdzić naszą recenzję RedMagic 6S Pro.

Czy ten artykuł jest przydatny?