12 najlepszych rozszerzeń muzycznych dla Google Chrome

12 najlepszych rozszerzeń muzycznych dla Google Chrome

Słuchanie ulubionej muzyki w ciągu dnia może pomóc złagodzić stres, poprawić nastrój i dodać energii. Na tym polega siła muzyki, a jeśli jesteś użytkownikiem przeglądarki Chrome, dostęp do nowych utworów, a nawet tworzenie nowych utworów jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek w przeglądarce.

Rozszerzenia Chrome mogą być świetnymi towarzyszami dla miłośników muzyki. Oto 12 najlepszych, które powinieneś wypróbować, jeśli muzyka jest dużą częścią Twojego życia.

1. Kanał audio

Kanał audio to bardzo przydatne narzędzie, jeśli często słuchasz muzyki w przeglądarce, ponieważ umożliwia łatwe dostosowanie wyjścia audio. Narzędzie zawiera między innymi korektor kompresora audio, wzmacniacz głośności, stereo i pogłos.

Najlepsze rozszerzenia muzyczne Kanał audio Google Chrome

Po włączeniu kanał audio będzie wyświetlany w oddzielnym ruchomym oknie. Po zakończeniu dostosowywania dźwięku możesz szybko usunąć go z pola widzenia.

2. Wyeliminuj ton

Destono to wieloplatformowa witryna do odkrywania muzyki. Użytkownicy mogą łatwo łączyć się z innymi usługami, takimi jak SoundCloud, Deezer lub Spotify, aby uzyskać swoją muzykę i poinformować Undrtone o swoich preferencjach.

Najlepsze rozszerzenia muzyki Google Chrome Undrtone

Usługa może wówczas zaproponować muzykę na podstawie Twoich preferencji, a także gustu muzycznego Twoich znajomych. Możesz także wyszukiwać hashtagi, popularne utwory lub osoby, aby codziennie znaleźć nowe rzeczy do słuchania. Możesz uzyskać dostęp do Undrtone, klikając ikonę Aplikacje w przeglądarce, znajdującą się w lewym górnym rogu.

3. Nook – rozszerzenie Animal Crossing Music

Fani serii Animal Crossing mogą chcieć dostać Kąt dla Chrome. Rozszerzenie odtwarza utwory z Animal Crossing godzinami i jest idealne dla tych, którzy uwielbiają słuchać muzyki Animal Crossing przez cały dzień.

Najlepsze rozszerzenia Google Chrome Nook Music

Zainspirowany oryginalnym rozszerzeniem Animal Crossing Music, które nie jest już dostępne, Nook pozwala użytkownikom słuchać różnych tematów muzycznych z uniwersum Animal Crossing. Rozszerzenie ma przejrzysty interfejs użytkownika z opcjami wyświetlanymi w małym, nieinwazyjnym wyskakującym okienku. Użytkownicy mogą również dodawać do swojej muzyki efekty dźwiękowe deszczu.

4. Skróty klawiszowe do YouTube Music

Klawisze skrótu to rozszerzenie, które umożliwia użytkownikom łatwe sterowanie YouTube Music w przeglądarce Chrome. Możesz skonfigurować różne skróty, uzyskując dostęp do opcji rozszerzenia, w tym Następna ścieżka, Odtwórz / Wstrzymaj, Zwiększ głośność i nie tylko.

Najlepsze rozszerzenia muzyczne Skróty klawiszowe Google Chrome dla YouTube Music

Po skonfigurowaniu tych skrótów użytkownicy mogą śmiało z nich korzystać nawet podczas pracy na różnych kartach Chrome.

Czytać  8 niezbędnych ustawień, aby zabezpieczyć swoje konto Google

5. Konwerter audio

Konwerter audio to praktyczna aplikacja Chrome, która umożliwia konwersję plików audio z jednego formatu na inny. Proces jest bardzo łatwy i masz wiele opcji do wyboru, w tym mp3, wav, FLAC i inne.

Najlepsze rozszerzenia muzyczne Konwerter audio Google Chrome

Po prostu prześlij plik (lub zaimportuj go z Dysku Google lub Dropbox), wybierz format, na który chcesz go przekonwertować, i ustaw jakość. Następnie naciśnij „Konwertuj” i pozwól aplikacji wykonać pracę.

6. Ścieżka dźwiękowa

Jeśli jesteś twórcą muzyki, powinieneś dać Ścieżka dźwiękowa przetestuj aplikację. Usługa umożliwia twórcom samodzielne tworzenie muzyki online lub współpracę z innymi osobami z całego świata.

Najlepsze rozszerzenia muzyczne Ścieżka dźwiękowa Google Chrome

Możliwe jest tworzenie projektów od podstaw, ale jeśli dopiero zaczynasz, możesz nauczyć się kształtów Soundtrap, grając z dostępnymi wersjami demonstracyjnymi. Dostępna jest również biblioteka samouczków, które pomogą Ci nauczyć się podstaw. Ponadto możesz również skorzystać z usługi do tworzenia podcastów. Soundtrap jest darmowy tylko przez jeden miesiąc w okresie próbnym, po którym będziesz musiał zapłacić abonament (od 9,45 USD), aby kontynuować korzystanie z usługi.

7. Scrobbler sieciowy

Jeśli ciągle słuchasz muzyki w przeglądarce, jest to kolejne rozszerzenie, którego potrzebujesz do Chrome. Z Web Scrobbler, możesz zalogować się na swoje konto Last.fm (lub Libre.fm/ListenBrainz/Maloja), aby móc śledzić swoją historię gry.

Najlepsze rozszerzenia muzyczne Google Chrome Web Scrobbler

Za każdym razem, gdy odtwarzasz utwór na YouTube lub Spotify w Chrome, Web Scrobbler odbierze go i szybko doda do Twojego profilu.

8. TuneYou Radio

Fani starego dobrego radia zdecydowanie powinni dostać Radio TuneYou rozszerzenie, ponieważ oferuje dostęp do tysięcy stacji radiowych z całego świata.

Najlepsze rozszerzenia muzyczne Google Chrome Tuneyou Radio

Użytkownicy mogą przeglądać gatunki muzyczne, aby słuchać swojej ulubionej muzyki. Możesz także wyszukiwać stacje radiowe według kraju, stanu i miasta.

9. Spotify i Spotify Player

Spotify nie trzeba przedstawiać, ale powinieneś wiedzieć, że usługa jest dostępna za pośrednictwem dedykowana aplikacja Chrome. Pobierz i zaloguj się na swoje konto, aby rozpocząć przeglądanie ogromnej biblioteki muzycznej usługi. Oczywiście możesz iść dalej i tworzyć listy odtwarzania lub dodać taką, która została już utworzona do swojej kolekcji.

Najlepsze rozszerzenia muzyczne Google Chrome Spotify

Spotify Radio to kolejna funkcja, z której możesz korzystać, gdzie możesz posłuchać określonej piosenki lub poprosić Spotify o zasugerowanie jej. Możesz także wybierać spośród różnych opcji podcastów, a wszystko to w Chrome. Po zainstalowaniu odtwarzacz internetowy Spotify będzie dostępny za pośrednictwem skrótu, który pojawia się jako mini karta w lewym górnym rogu przeglądarki.

Czytać  Co to jest Kindle Cloud Reader i czy jest dla Ciebie?

Spotify Player to dodatkowe rozszerzenie, które umożliwia sterowanie muzyką bez konieczności wracania do odtwarzacza internetowego. Po prostu przypnij go, a następnie kliknij ikonę odtwarzacza w prawym górnym rogu przeglądarki, aby odtwarzać / wstrzymywać / polubić / powtarzać utwory według potrzeb.

10. SoundCloud

Soundcloud to internetowa platforma dystrybucji dźwięku, na której możesz nagrywać, przesyłać i udostępniać swoje oryginalne dzieła, a także słuchać muzyki. Jest również dostępna jako aplikacja w Chrome Web Store.

Najlepsze rozszerzenia muzyczne Google Chrome Soundcloud

Twórcy mogą łączyć SoundCloud z kontami Facebook / Google lub Apple, aby łatwo dotrzeć do swoich odbiorców. Jeśli jesteś twórcą hobbystą lub po prostu chcesz słuchać eksperymentalnych bitów, darmowe konto będzie w porządku, ale jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, potrzebujesz konta Premium.

11. Inteligentne wyciszenie

Inteligentna cisza to rozszerzenie, które pozwala łatwo kontrolować wszystkie karty odtwarzania dźwięku w Chrome. Jest wyposażony w wygodny tryb cichy, który wycisza wszystkie dźwięki w przeglądarce za pomocą jednego kliknięcia.

Najlepsze rozszerzenia Google Chrome Smart Mute Music

Pamiętaj tylko, że rozszerzenie po prostu wycisza dźwięk i nie wstrzymuje multimediów. Smart Mute ma również czarną listę, na której możesz dodać wszystkie irytujące witryny, które używają autoodtwarzania do swoich filmów, aby przeglądanie było bardziej zrelaksowane.

12. Nowa zakładka Bandcamp

Dla tych, którzy uwielbiają odkrywać nową muzykę, to rozszerzenie jest koniecznością. Za każdym razem, gdy otwierasz nową kartę w Chrome, Nowa karta Bandcamp uzupełnisz go losowym albumem Bandcamp.

Najlepsze rozszerzenia muzyki z nowej karty dla Google Chrome Bandcamp

Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania na dole, aby rozpocząć słuchanie utworu. ale pamiętaj, że po wpisaniu adresu URL i naciśnięciu klawisza Enter Bandcamp zniknie. Na szczęście zawsze możesz otworzyć inną kartę dla swoich działań związanych z przeglądaniem.

Jeśli naprawdę kochasz muzykę, sprawdź naszą listę siedmiu przydatnych internetowych stacji radiowych do słuchania muzyki. Alternatywnie możesz również dowiedzieć się o najlepszych alternatywach Spotify.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?