11 najlepszych aplikacji do kolorowania na Androida i iPhone’a

11 najlepszych aplikacji do kolorowania na Androida i iPhone'a

Jako osoba dorosła, książki do kolorowania mogą być świetnym miejscem do zwrócenia się po stres. Na szczęście App Store i Play Store są pełne opcji. Niezależnie od tego, czy skupiasz się na mandze, kolorowaniu według liczb, czy po prostu kolorowaniu kształtów, ta lista zawiera jedne z najlepszych aplikacji do kolorowania dla dzieci i dorosłych na Androida i iOS.

1. Kolorowanka z anime i mangą (iOS)

Dostępne na iOS Zarówno dla iPhone’a, jak i iPada, możesz wypróbować łącznie ponad trzy strony do kolorowania. Wypróbuj jeden z obrazów, usuń i zacznij od nowa.

Najlepsze aplikacje do kolorowania anime i mangi

Dzięki obsłudze Apple Pencil we wszystkich obecnych modelach iPada możesz jeszcze dokładniej rysować i bawić się różnymi kolorami w kółko. Co najlepsze, Mac M1 obsługuje również komputer Mac, chociaż rysowanie jest niewątpliwie lepsze na ekranie dotykowym.

2. Kolorystyka: darmowa kolorowanka (Android)

Świetna kolorowanka na Androida oparta na mandali, Colorify: darmowa kolorowanka to doskonała darmowa opcja dla każdego. Istnieje wiele kategorii, w tym egzotyczne, wzorzyste, zoo, kwiatowe, mandale, zwierzęta itp. Wybierz jedno z załączonych zdjęć, wybierz kolor i zacznij malować.

Najlepsze aplikacje Colorify do kolorowania

Nie ma opłat za nic w aplikacji lub pobieraniu, więc skupiamy się wyłącznie na kolorze. Używaj gradientów, szczypnij, aby powiększać i pomniejszać, a także zapisz swoją pracę, aby wrócić do niej później. Każdy rysunek jest offline, więc możesz zapisać swoją pracę i wrócić za godzinę lub tydzień i kontynuować od miejsca, w którym zostało przerwane.

3. Happy Color – Koloruj według numeru (Android)

Ta aplikacja do kolorowania według numeru na Androida jest odpowiednio nazwana Wesoły kolor – Koloruj według numerów Jest to jedna z opcji w najlepszej cenie w Sklepie Play. Dzięki obrazom w ponad 40 kategoriach dostępne są opcje dotyczące zwierząt, kwiatów, dzieł sztuki, ptaków i nie tylko. Istnieje nawet kilka tajemniczych kategorii, które sugeruje opis Sklepu Play.

Najlepsze aplikacje do kolorowania szczęśliwych kolorów

Pod względem kosztów Happy Color jest tańszy niż większość konkurentów korzystających z subskrypcji, oferując zakupy w aplikacji od 1,99 do 7,99 USD. Niektórzy użytkownicy narzekali na wygląd reklam, ale ogólnie aplikacja jest dobrze oceniana i ma szeroki zakres opcji.

4. Pigment – kolorowanka dla dorosłych (iOS)

Dostępne dla ios, Pigment – Adult Coloring Book oferuje szeroką gamę możliwości kolorowania. Obejmuje to nie tylko różnorodne mandale, zwierzęta i krajobrazy, ale także 21 różnych ołówków, markerów i pędzli.

Najlepsze aplikacje do kolorowania pigmentów

Na każdej ilustracji użytkownicy Pigmentu mogą używać różnych markerów, ołówków i pociągnięć pędzlem, aby uczynić je tak realistycznymi lub tak nierealistycznymi, jak im się podoba. A jeśli chcesz trochę ułatwić sobie sprawę, jest nawet tryb „napełnij, który działa”, aby przejść trochę szybciej niż tradycyjne metody kolorowania.

Czytać  Jak zmusić aplikację Facebook do korzystania z zewnętrznej przeglądarki do przeglądania linków?

5. Tayasui Kolor 2 (iOS)

Osobisty faworyt, Kolor Tayasui 2 to jedno z najlepszych doświadczeń związanych z kolorowaniem w App Store, które nie wymaga subskrypcji. Jednorazowy zakup za 1,99 USD zapewnia 18 oryginalnych ilustracji, a także narzędzie do wypełniania, edytor kolorów i kolorowy zakraplacz.

Najlepsze aplikacje do kolorowania Tayasui

Zestaw narzędzi zachęca do wyboru między ołówkiem, pastelami, markerem lub akwarelą, jednocześnie ożywiając jeden z projektów. Jako aplikacja uniwersalna, aplikacja działa zarówno na iPhonie, jak i iPadzie i umożliwia kompatybilność z Apple Pencil, zapewniając znacznie przyjemniejsze wrażenia z rysowania.

6. Koloroterapia dla dorosłych (Android)

Szukasz sposobu na zanurzenie się w rysowaniu zentangle? Użytkownicy Androida powinni wziąć Koloroterapia dla dorosłych od razu. Dzięki 50 różnym obrazom do pokolorowania masz do dyspozycji pełną paletę kolorów, a także tekstury, naklejki i filtry. Chcesz rysować w ciemności?

Najlepsze aplikacje do kolorowania kolorami

Tryb nocny jest po to, aby pomóc Ci odpocząć oczom, a jednocześnie odpocząć umysłowi. Aplikacja pozwala reklamom zachować cenę za darmo, ale jest to w porządku, biorąc pod uwagę wspaniały wybór kształtów zentangle, które są do Twojej dyspozycji. Gdy skończysz, możesz udostępniać swoje wyniki w mediach społecznościowych bezpośrednio z aplikacji.

7. Kolorowanka dla dorosłych (iOS)

Bezpłatna aplikacja do kolorowania, która zawiera florę, faunę, mandale, zwierzęta, wakacje, samochody i nie tylko, może wydawać się zbyt piękna, aby była prawdziwa. Na szczęście jest to bardzo prawdziwe i pojawia się w postaci Kolorowanka dla dorosłych na iPhonie i iPadzie. Łatwy w użyciu interfejs pozwala przejść bezpośrednio do dowolnej z ponad dwóch tuzinów kategorii rysunków.

Najlepsze aplikacje do kolorowania dla dorosłych kolorowanka

Potrzebujesz pomocy w najmniejszych zakamarkach? Nie ma problemu, po prostu powiększ widok w trybie pionowym lub poziomym i kontynuuj rysowanie. Korzystanie z którejkolwiek z ponad 850 stron opcji nie wiąże się z żadnymi reklamami ani dodatkowymi kosztami.

8. Kolorowanie według liczb: gry kolorowanki (Android)

Czy uważasz, że możesz znaleźć czas na narysowanie ponad 10 000 obrazków kolorem według numerów? Z Androidem Kolor według numeru: zestawy kolorów aplikacji, zaraz się dowiesz. Nawet przy kosztach sięgających 39,99 USD za pełną aplikację nigdy nie zabraknie Ci czegoś do narysowania bez płacenia ani grosza. Każdego dnia będą pojawiać się nowe obrazy, które można malować według numerów, a ukończenie każdego obrazu zajmuje od jednej do dwóch godzin.

Najlepsze aplikacje do kolorowania według numerów

Kategorie są szerokie i obejmują wszystko, od wakacji, zwierząt, kwiatów, roślin, zwierząt domowych, gór, jezior i wielu innych. System jest tak samo dobry dla dorosłych, jak i dla dzieci, z liczbami, które pomogą Ci na każdym kroku. Po prostu wybierz kolor i gotowe.

Czytać  7 najlepszych aplikacji do skanowania dokumentów na Androida

9. Rysuj i mów HD (iOS)

Rysuj i mów HD Jest to doskonały wybór dla rodziców, którzy pomogą wprowadzić rysunek dzieciom. Jest najlepszy dla dzieci w wieku 3-9 lat, a istnieje ponad 32 różne tła w 22 różnych wzorach, które różnią się kształtem, stylem i zwierzętami.

Najlepsze aplikacje do kolorowania książek Draw Tell HD

Dodaj do tego ponad 150 naklejek, które można dodać na każdym obrazie i ponad 60 opcji szablonów w wersji aplikacji na iPada, a dzieci będą miały wystarczająco dużo zajęć na wiele godzin. W ramach zaangażowania Khan Academy w edukację, aplikacja jest całkowicie darmowa bez zakupów w aplikacji, aby rodzice mogli martwić się o „przypadkowe” zakupy swoich dzieci.

10. Kolorowanka dla dzieci (Android)

Inną przyjazną dzieciom opcją dla tłumu Androida jest trafnie nazwana Kolorowanka dla dzieci. Dzięki ponad 190 kolorowankom jest wystarczająco dużo treści, aby dzieci były zajęte (i ciche) przez wiele godzin. Kolorowanie literami alfabetu pomaga wprowadzić alfabet młodszym dzieciom, podczas gdy starsze dzieci będą cieszyć się zwierzętami, owocami, warzywami i nie tylko.

Najlepsze aplikacje do kolorowania książki do kolorowania dla dzieci

Napełnianie przez dotknięcie sprawia, że ​​dzieci nie muszą się martwić o utrzymanie kolejki, jeśli wolą nie robić tego z wolnej ręki, a opcja „cofnij” pomaga powstrzymać łzy. Istnieje kilka zakupów w aplikacji, aby otworzyć pełną funkcjonalność aplikacji, ale są one ograniczone do 0,99 USD za sztukę.

11. Sztuka anime (Android)

Dla fanów Androida i anime, Sztuka Anime to świetna kolorowanka do wykorzystania na wszystkich urządzeniach z Androidem. Chwyć za telefon i twórz, czekając gdzieś lub po prostu siedząc na kanapie. Do wyboru są tysiące obrazów, chociaż odblokowanie wielu z nich wymaga potencjalnej opłaty.

Najlepsze aplikacje do kolorowania książek anime

Dostępnych jest wiele bezpłatnych opcji, które są regularnie dodawane, a więcej odblokowanych dzięki szybkim reklamom. Do wyboru są dziesiątki kolorów, a także pędzle, które pomogą udoskonalić idealny obraz anime.

Jeśli wolisz kolorować na swoim komputerze i nie musisz pobierać specjalnej aplikacji, sprawdź te strony z kolorowaniem.

Czy ten artykuł jest przydatny?