10 witryn do pobierania napisów do filmów i programów telewizyjnych

10 witryn do pobierania napisów do filmów i programów telewizyjnych

Niedawno po raz pierwszy byliśmy świadkami tego, że obcojęzyczny film zdobył Oscary za najlepszy film (koreański film Parasite, go zobacz!). To był wspaniały moment, który może utorować drogę filmom obcojęzycznym do większej ekspozycji w krajach anglojęzycznych. Umiejętność pobierania napisów do filmów i programów telewizyjnych wkrótce będzie kluczową umiejętnością. Na szczęście nie jest to trudne, a poniższa lista witryn powinna zawierać napisy do prawie każdego filmu, który chcesz obejrzeć. Oto jedne z najlepszych witryn do pobierania napisów.

Uwaga– Wiele z tych witryn jest obsługiwanych przez reklamy, a niektóre z nich mogą być dość uciążliwe. Podczas ich odwiedzania zalecamy korzystanie z narzędzia do blokowania reklam.

1. Downsub (dla filmów online)

Większość wpisów na tej liście pokazuje, jak pobrać pliki napisów do prawie każdego filmu lub programu telewizyjnego, o którym możesz pomyśleć, ale ta strona działa trochę inaczej. Downsub generuj i pobieraj pliki z napisami do filmów z YouTube, Vlive, Viki, Hotstar i wielu innych.

Subtitle Downsub

Wystarczy wpisać adres URL filmu w polu, a następnie nacisnąć Pobierz. Chociaż chodzi bardziej o otrzymywanie napisów z filmów niż pełne filmy lub programy telewizyjne, jeśli ten film lub program jest na YouTube, może to być najlepszy sposób na uzyskanie subskrypcji.

2. Napisy w języku angielskim

angielskie napisy posiada repozytorium napisów dla tysięcy filmów z całego świata i ze wszystkich epok. Prawie na pewno znajdziesz napisy potrzebne do najnowszych hitów, a może spodobają Ci się również napisy do nieznanych francuskich filmów z lat 60.

angielskie napisy

Jest tu również wiele programów telewizyjnych, w tym wszystkie sezony Game of Thrones i Good Girls.

Jest łatwy w obsłudze i nawigacji, aw przeciwieństwie do wielu mniej renomowanych witryn z napisami jest chroniony przez HTTPS. Nie trzeba tam podawać danych osobowych, ale nadal jest to mile widziany znak jakości witryny.

3. Podnapisi

Podnapisi to jedna z najlepszych witryn z angielskimi napisami w Internecie. Codziennie przesyłane są nowe napisy do nowych filmów, wraz z ocenami użytkowników, aby dać Ci wyobrażenie o jakości tego, co będziesz pobierać.

Podnapisi

Możesz wyszukiwać napisy według słów kluczowych, lat, typów filmów i różnych innych kategorii za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki. Istnieją napisy do seriali telewizyjnych, a także do filmów sprzed kilkudziesięciu lat, więc masz pewność, że znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Czytać  Jak ponownie uruchomić Chrome bez utraty kart

4. Subscene

Subscene to jedna z najpopularniejszych witryn do pobierania napisów, z ogromną bazą danych popularnych filmów i programów z całego świata. Napisy są dodawane codziennie przez użytkowników i właścicieli witryn i są dostępne w wielu językach.

Subscene

Witryna ma prosty i łatwy w użyciu interfejs, który umożliwia użytkownikom filtrowanie napisów według języka. A jeśli nie możesz znaleźć żądanych napisów, dostępna jest funkcja „poproś o napisy”, której możesz użyć do zażądania napisów, których nie ma w Twojej bazie danych.

5. Wyszukiwarka napisów

Wyszukiwarka napisów ma inne podejście do pobierania napisów. Zamiast mieć własną kolekcję napisów dodanych (przez użytkowników witryny), ta witryna pobiera i łączy wyniki z ponad 20 witryn pobierania napisów. Jest bardzo obszerny, a to sprawia, że ​​jest to najlepsze miejsce, do którego można się udać, jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych napisów w innym miejscu.

Wyszukiwarka napisów

Wspaniałą rzeczą w Subtitle Seeker jest to, że jest to prosty i łatwy w użyciu interfejs, który został doceniony przez wielu użytkowników. Na stronie głównej znajdziesz pasek wyszukiwania i sekcje z najnowszymi napisami do filmów i programów telewizyjnych.

6. TVSubtitles.net

TVSubtitles.Net to kolejna świetna strona, której możesz zaufać, jeśli chodzi o pobieranie napisów. Ta witryna ma przejrzysty interfejs, który jest łatwy w użyciu. Napisy dzielą się na dwie kategorie: filmy i programy telewizyjne.

Witryny z napisami telewizyjnymi do pobierania napisów

Ułatwia to znalezienie napisów, których szukasz. Ponadto, jeśli masz plik z napisami, który chciałbyś udostępnić innym, witryna ułatwi Ci to.

7. OpenSubtitles

OpenSubtitles ma jedną z największych baz danych napisów w Internecie. Witryna jest dostępna w wielu językach i prawdopodobnie znajdziesz napisy w dowolnym języku. Jest to jedna z zaufanych witryn do pobierania napisów.

Otwórz witryny z napisami, aby pobrać napisy

Posiada również świetne narzędzie wyszukiwania, które pozwala filtrować wyszukiwania według roku, kraju, typu / gatunku, sezonu lub odcinka. Jego zaawansowane narzędzie wyszukiwania należy do najlepszych, jakie znajdziesz w Internecie.

8. Subdl

Subdl to kolejna witryna, której możesz zaufać, aby uzyskać napisy do swoich filmów lub programów telewizyjnych. Ma przejrzysty interfejs użytkownika wraz z paskiem wyszukiwania u góry do wyszukiwania określonych napisów. Ta witryna internetowa organizuje napisy do każdego filmu i programu telewizyjnego na podstawie typu wydania wideo.

Witryny z napisami do pobierania napisów

Możesz pobrać napisy do swojego ulubionego filmu lub programu telewizyjnego w wielu językach, w tym angielskim, holenderskim, włoskim, francuskim itp. Oferuje również opcję filtrowania napisów do czterech języków.

Czytać  Najlepsze aplety IFTTT do automatyzacji codziennego życia

9. TVSubs

Jeśli szukasz witryn, które zawierają napisy do programów telewizyjnych i seriali, to TVSubs to jest dobre miejsce do oglądania. Posiada jedną z największych baz danych napisów dla programów telewizyjnych i seriali. Napisy pobrane z TVSubs są spakowane w pliku zip.

Pobierz napisy z Tvsubs

Zawiera napisy do najnowszych programów telewizyjnych i seriali internetowych. Możesz pobrać napisy zgodnie z preferowanym językiem. Ponadto możesz również wyświetlić statystyki, takie jak łączna liczba pobrań, miesiąc, tydzień i dzień dla podpisu.

10. Napisy YIFY

Najlepsze w tym YIFY napisy jest to przejrzysty i ciemny interfejs użytkownika, który zapewnia. YIFY Subtitles to bardzo popularna witryna oferująca ogromną bazę napisów do filmów i programów telewizyjnych. Wystarczy kilka kliknięć, aby pobrać napisy.

Witryny Yify z napisami do pobierania napisów

Umożliwia wybór filmów na podstawie ich gatunku, a także wyświetla pełne czasy odtwarzania filmów, daty wydania, oceny itp. Możesz także pobrać napisy w wielu językach.

Bonus: VLC

Z technicznego punktu widzenia nie jest to strona internetowa, ale ponieważ VLC jest najczęściej używanym odtwarzaczem wideo na PC i nie jest pełen irytujących reklam, jak ma to miejsce w wielu witrynach, warto o tym wspomnieć.

Korzystając z VLC, możesz pobierać napisy bezpośrednio do dowolnego aktualnie oglądanego filmu. Po otwarciu filmu po prostu kliknij Widok u góry okna VLC, a następnie kliknij VLsub i znajdź tam napisy do tego filmu.

Czy chcesz więcej bawić się z VLC? Oto, jak używać VLC do transkodowania plików multimedialnych i mały przewodnik, jak używać telefonu z Androidem jako pilota VLC.

Kończący się

To jedne z najlepszych witryn do pobierania napisów do filmów, programów telewizyjnych i seriali internetowych. Jedną ważną rzeczą, o której już wspomnieliśmy, jest to, że niektóre witryny są pełne reklam, więc upewnij się, że masz zainstalowany program blokujący reklamy, aby uniknąć niepotrzebnych przerw.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?