10 najlepszych motywów Chrome, które upiększą Twoją przeglądarkę

10 najlepszych motywów Chrome, które upiększą Twoją przeglądarkę

Google Chrome od lat pozwala użytkownikom upiększać przeglądarkę setkami, jeśli nie tysiącami motywów. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych motywów Google Chrome, które możesz teraz pobrać.

Jak zainstalować motywy Chrome

Instalacja motywu dla Google Chrome jest bardzo łatwa. Jedno słowo ostrzeżenia: zawsze powinieneś otrzymywać swoje motywy bezpośrednio od Oficjalny sklep internetowy Google z motywami. Poza tym słowem ostrzeżenia, aby zainstalować motyw, wykonaj następujące kroki:

Piękny sklep z motywami Chrome

1. Na komputerze otwórz i uruchom Chrome. W prawym górnym rogu kliknij przycisk „Menu”, który wygląda jak trzy pionowe kropki.

2. W sekcji „Wygląd” kliknij Motywy. Alternatywnie możesz przejść bezpośrednio do galerii, korzystając z bezpośredniego linku do sklepu internetowego.

3. Przeglądaj różne miniatury i kategorie, aby znaleźć idealny dla siebie motyw.

4. Po znalezieniu motywu, który chcesz dodać, kliknij „Dodaj do Chrome”, a motyw zostanie zastosowany automatycznie. Aby zainstalować inny motyw, powtórz proces. Jeśli chcesz wrócić do domyślnego motywu, wróć do „Menu -> Wygląd -> Przywróć domyślny”.

1. Piana morska

Najlepsze motywy chromowane meerschaum

Czasami dobrze jest zachować prostotę, a w tym celu Google ma szeroki wybór subtelnie zabarwionych motywów, które nie będą wyglądać nie na miejscu, zdobiąc ściany pięknej kamienicy. Spośród tych elegancko nazwanych tematów, jednym z moich ulubionych jest Piana morska, który ma delikatny bladozielony kolor, który natychmiast sprawia, że ​​czuję spokój.

Ale wiele tematów w sekcji „Opublikowane przez Chrome” jest uroczych, więc sprawdź je wszystkie!

2. we mgle

Najlepsze motywy Chrome In The Mist

Jak temperamentny poradzisz sobie z motywami Chrome? Być może idealny motyw na Halloween lub dla tych, którzy cenią melancholijny klimat, W mgle Jest to piękny motyw, który działa również jako ciemne motywy, znacznie ułatwiając oczom przeglądanie w ciemności lub w nocy.

3. Materiałowy ciemny motyw incognito

Piękne motywy chromowane Materiał Ciemny

Korzystanie z trybu ciemnego jest obecnie wściekłością w świecie technologii, więc dobrze, że jest do tego motyw Google Chrome. Zapłać w Ciemny motyw materiału incognito, który ma ten sam kolor co okno incognito w Chrome, stąd nazwa. Jeśli od dawna jesteś fanem tego schematu kolorów i chciałbyś, aby był dostępny w normalnym oknie Chrome, twoje modlitwy zostały wysłuchane.

Czytać  Jak sprawdzić status WhatsApp w tajemnicy

4. Piękno

Najlepsze motywy Chrome Beauty

Jeśli chcesz zachować spokój za każdym razem, gdy otwierasz przeglądarkę, Piękno motyw jest tym, czego potrzebujesz. Deweloper mówi to najlepiej: „jasnoróżowy zachód słońca, zielone równiny i górskie lasy… sprawią, że będziesz otwierać swoją ulubioną przeglądarkę w kółko”. Jest coś niesamowicie spokojnego w tym, jak to wygląda w Chrome. Po otwarciu przeglądarki możesz na sekundę lub dwie zapomnieć, co chcesz zrobić. Piękno motywu tapety jest bardzo łatwe.

5. Widok galaktyki

Najlepsze motywy Chrome Galaxy View

Przestrzeń jest naprawdę ostatnią granicą z Galaxy-View- motyw. Zawsze było coś wspaniałego w patrzeniu na gwiazdy i poznawaniu, jak mała jest Ziemia w wielkim wszechświecie. Ten motyw przypomni Ci o tym, gdy spojrzysz z zacisza pięknego lasu i zobaczysz galaktykę w całym jej pięknie.

6. Projekt materiału Iron Man

Najlepsze motywy Chrome Iron Man

Choć bohater filmu Marvela już dawno spotkał swój przedwczesny koniec, żyje z nim na zawsze. Projektowanie materiałów Iron Man Motyw Chrome. Przytłumione kolory i wizja Iron Mana gotowego do bitwy zawsze będą mile widziane po otwarciu nowej karty przeglądarki. Fakt, że jest zgodny z koncepcją Material Design, zapewnia, że ​​nadal będzie wyglądać świetnie, nawet gdy Google ulepszy Chrome w przyszłości. .

7. Kolory

Piękne kolory motywów chromowanych

Dla każdego, kto chce trochę ożywić swoje życie, life Motyw kolorystyczny zrobię właśnie to. Ten motyw odwróci Twoją uwagę lub zapewni wspaniałe kolorowe uczucie. Za każdym razem, gdy otworzysz nową kartę, natkniesz się na tęczę kolorowych plamek. Chociaż motyw koncentruje się głównie na tapecie, a nie na pasku adresu, nadal jest dużym krokiem naprzód w stosunku do domyślnego motywu.

8. Klub Horizon Sydney

Piękne motywy Chrome Horizon

Abstrakcyjna praca oparta na moście w Sydney, kultowym porcie Australii, Horizon Club Sydney dodaj delikatny zielony akcent do paska adresu, podczas gdy tapeta Cię oślepi. Abstrakcyjne tapety są zachwycające, gdy można je oglądać w kółko w różnych kształtach i kolorach. Chociaż nic nie zastąpi wycieczki do królewskiego portu i samego Sydney, ten motyw Chrome jest najlepszą opcją.

Czytać  Jak znaleźć i zamienić tekst w przeglądarce Chrome i Firefox

9. Samotne drzewo

Najlepsze motywy Chrome Lone Tree

Kolejny motyw Chrome, który prosi o spokój, Samotne drzewo dodaje całkowicie niepowtarzalny charakter Twojej przeglądarce. Wszystko, od paska adresu po tapetę, zostanie dotknięte lekkimi akcentami koloru emanowanymi z głównego obrazu. Jest coś pięknego w otwieraniu przeglądarki i patrzeniu na piękno pojedynczego drzewa.

10. Nie do opisania

Piękne, nieopisane motywy Chrome

Ze wszystkich nazw, które mogą pasować do tego motywu Chrome, Nie do opisania jest tak doskonały, jak się wydaje. Na te tygodnie i miesiące, kiedy wakacje nie są praktyczne, piękno tego motywu przeniesie Cię w magiczne miejsce. Słońce, ocean i palmy błagają o ich odwiedzenie, dając poczucie radości i spokoju.

Ta lista ledwo zarysowuje powierzchnię tysięcy motywów, które Google udostępnił w swoim sklepie internetowym. Niezależnie od wybranego motywu może upiększyć Twoją przeglądarkę na swój własny sposób. Następnie, dlaczego nie poszukać rozszerzenia do Chrome, które automatyzuje nudne zadania przeglądania? I nie zapomnij sprawdzić tych flag Chrome, aby zwiększyć wygodę przeglądania.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?